Головна » Серіал “Емілі в Парижі”: Підтверджено дату виходу 4 сезону

Серіал “Емілі в Парижі”: Підтверджено дату виходу 4 сезону

Серіал "Емілі в Парижі": Підтверджено дату виходу 4 сезону (Фото: google)
Серіал “Емілі в Парижі”: Підтверджено дату виходу 4 сезону (Фото: google)

Шанувальники серіалу “Емілі в Парижі” від Netflix довго чекали на нові епізоди. Третій сезон вийшов ще у 2022 році, і хоча компанії не знадобилося багато часу, щоб оголосити про продовження, нові епізоди довелося почекати.

Читайте також: Найочікуваніші серіали травня 2024: Добірка Кіно Клубу

Стрімінговий сервіс оголосив дату прем’єри четвертого сезону серіалу “Емілі в Парижі“. Як і багато інших шоу Netflix за останні роки, новий сезон був розділений на дві частини по п’ять епізодів. Перша частина вийде 15 серпня, а друга – 12 вересня 2024 року.

Анонс

Ось офіційний синопсис 4 сезону серіалу «Емілі в Парижі»:

Після драматичних подій невдалого весілля Камілли та Габріеля Емілі похитнулася: вона має сильні почуття до двох чоловіків, але тепер Габріель чекає на дитину від колишнього, і найгірші побоювання Альфі щодо неї та Габріеля підтвердилися. На роботі Сільві доводиться зіткнутися зі складною дилемою зі свого минулого, і команда Agence Grateau проводить кадрові перестановки. Мінді та гурт готуються до пісенного конкурсу Євробачення, але коли кошти закінчуються, вони змушені економити. Амбіції Габріеля незаперечні, оскільки вони працюють на зірку Мішлен, але дві великі таємниці загрожують зруйнувати все, про що вони мріяли.

Головні ролі у фільмі “Емілі в Парижі” виконали Лілі Коллінз, Філіппін Леруа-Больє, Ешлі Парк, Семюел Арнольд, Бруно Гуері, Лукас Браво та Камілла Раза.

Нагадаємо:


Серіал “Емілі в Парижі” – це популярний телесеріал, який вперше вийшов на стрімінговому сервісі Netflix у вересні 2020 року. Створив його Даррен Старр, відомий своєю роботою над такими шоу, як “Секс у великому місті” та “Дівчина з провінції”. Серіал розповідає історію молодої американки по імені Емілі Купер, яка переїжджає до Парижа, щоб працювати в шанованій французькій маркетинговій компанії.

Головна героїня швидко виявляє себе в новому середовищі, але зіткнувається з різницею у культурі та міжнародними відносинами. В серіалі акцентується увага на моді, красі Парижа та романтичному аспекті життя.

“Емілі в Парижі” став популярним завдяки чарівній атмосфері, яскравим образам та легкій, приємній сюжетній лінії. Багато глядачів захоплювалися візуальним оформленням та музичним супроводом, які додавали серіалу своєрідності.

Прокрутити вгору