Головна » Вийшов трейлер “Думками навиворіт 2” від Pixar

Вийшов трейлер “Думками навиворіт 2” від Pixar

Вийшов трейлер "Думками навиворіт 2"
Вийшов трейлер “Думками навиворіт 2”

Disney та Pixar готуються до випуску сиквелу оскароносного анімаційного фільму Піта Доктера, який розповідав про 11-річну Райлі та її п’ять емоцій.

У “Думках навиворіт 2” до вже відомих Радості, Печалі, Огиди, Страху та Гніву приєдналися нові емоції, що символізують перехід Райлі з дитинства в підлітковий вік.

Новий трейлер “Думками навиворіт 2”: ознайомлюємося з Тривожністю, Хандрою та Конфузом у продовженні популярного мультфільму від Pixar

“Головна контора у голові Райлі зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли з’являється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама”, – зазначено у синопсисі.

Тривожність – це нестримна енергія, що з ентузіазмом дбає про те, щоб Райлі була готова до всіх можливих негативних наслідків. Заздрість, хай і маленька, але точно знає, чого хоче – вона вічно заздрить всьому, що мають інші, і не соромиться тужити через це. Хандра додає Райлі ідеальну кількість підліткової апатії, коли відчуває, що їй це потрібно, а Конфуз любить залягти на дно, що нелегко для цього кремезного хлопця з яскравим рум’яним обличчям.

Це цікаво: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

“Думки навиворіт” отримав схвальні відгуки критиків та глядачів і заробив $858 млн у світовому прокаті. Продовження мультфільму анонсували у 2022 році на Disney D23 Expo.

Режисером “Думок навиворіт 2” виступає Келсі Манн, а Мег Лефов, яка була співавтором сценарію першої частини, працює сценаристом.

У фільмі оригінальні персонажі озвучують Емі Полер, Філліс Сміт, Льюіс Блек, Мая Гоук, Айо Едебірі та інші.

Прем’єра “Думок навиворіт 2” в українських кінотеатрах відбудеться 13 червня.

Прокрутити вгору