Головна » Новий сезон “Хлопаків”: Вороги на нових постерах

Новий сезон “Хлопаків”: Вороги на нових постерах

Новий сезон "Хлопаків" (Фото: google)
Новий сезон “Хлопаків” (Фото: google)

Хоча ми все ще не знаємо багато про те, що вийде в четвертому сезоні “Хлопаків” (The Boys) від Amazon Prime Video, більше подробиць з’явиться незабаром.

Читайте також: 4 сезон серіалу “Хлопаки” можна подивитися повністю за 2 місяці до прем’єри

Ми знаємо, що нові епізоди розпочнуться 13 червня, а шоураннер Ерік Кріпке раніше повідомив, що монтаж 4 сезону “Хлопаків” вже завершено. Поки триває локалізація, команда ділиться новими промо.

Очікується, що повноцінний трейлер з’явиться 3 травня, і тепер у нас є два нові постери. Ними стали Хоумлендер (Ентоні Старр) і М’ясник (Карл Урбан).

Новий сезон “Хлопаків” починається з того, що світ опинився на межі катастрофи. Вікторія Ньюман як ніколи близька до Овального кабінету і під м’язистим пальцем Хоумлендера, який консолідує свою владу. М’ясник, якому залишилося всього кілька місяців, втратив сина Беккі, а також керівництво «Хлопаками». Решта команди втомилася від брехні. Оскільки ставки неймовірно високі, кожен повинен знайти спосіб працювати разом, поки не стало занадто пізно.

У фільмі також знялися Джек Куейд, Ерін Моріарті, Джессі Т. Ашер, Лаз Алонсо, Чейс Кроуфорд, Томер Капон, Карен Фукухара, Колбі Мініфі, Клаудія Дюміт та Кемерон Кроветті. Серед нових облич – Сьюзен Хейворд, Валорі Керрі та Джеффрі Дін Морган.

13 червня 2024 року на Amazon вийдуть перші три епізоди з восьми. Наступні епізоди виходитимуть щотижня.

Прокрутити вгору