Головна » Вийшов уривок фільму “Мегаполіс” з Адамом Драйвером

Вийшов уривок фільму “Мегаполіс” з Адамом Драйвером

Вийшов уривок фільму "Мегаполіс" (Фото: google)
Вийшов уривок фільму “Мегаполіс” (Фото: google)

Нещодавно вийшов перший кадр одного з найамбітніших фільмів 2024 року «Мегаполіс», а тепер є повноцінний погляд на нового робота Френсіса Форда Копполи.

Читайте також: Відгуки про фільм «Мегаполіс»: чудове кіно, але є проблема

Раніше фільм отримав дистриб’ютора у Франції. А вже цього місяця стрічку “Мегаполіс” представлять критикам та представникам індустрії на Каннському кінофестивалі. Маючи на меті знайти дистриб’ютора в США та решті світу, тобто маркетинг наразі розгойдується.

На офіційному YouTube-каналі Ford Coppola з’явився перший уривок, який повністю присвячений персонажу актора Адама Драйвера. Судячи з усього, це та сама сцена, яку ми бачили на дебютному зображенні раніше.

Наразі відомо, що такі гіганти, як Amazon і Apple зараз борються за показ стрічки “Мегаполіс”. З зірковим акторським складом у фільму є одна велика проблема – роздутий бюджет у 120 мільйонів доларів. Режисер сам профінансував виробництво, але навіть у цьому випадку студії бояться купувати права на розповсюдження. Бояться, що він провалиться в прокаті.

Що наразі відомо про сюжет інтригуючого фільму “Мегаполіс” з Адамом Драйвером?

Сюжет стрічки «Мегаполісу» тримається в таємниці, але ми вже знаємо, що події відбуваються в альтернативній версії Нью-Йорка. Він називається «Новий Рим». Ще до перших кадрів вийшли позитивні відгуки, які можуть підштовхнути велику студію ризикнути.

Прокрутити вгору