Головна » Ленс Реддік востаннє з’явиться у фільмі “Джон Вік”: Нові подробиці сюжету майбутнього спін-оффу

Ленс Реддік востаннє з’явиться у фільмі “Джон Вік”: Нові подробиці сюжету майбутнього спін-оффу

Ленс Реддік востаннє з'явиться у фільмі "Джон Вік": Нові подробиці сюжету майбутнього спін-оффу (Фото: google)
Ленс Реддік востаннє з’явиться у фільмі “Джон Вік”: Нові подробиці сюжету майбутнього спін-оффу (Фото: google)

Незабаром шанувальники зможуть побачити покійного Ленса Реддіка в одному з його останніх виступів у кіно завдяки кадрам зі спін-оффу “Балерина” Джона Віка, який показали відвідувачам на CinemaCon 2024.

Рекомендації Кіно Клубу: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Реддік, відомий своїми ролями у кінофраншизі “Джон Вік” та серії відеоігор “Горизонт“, на жаль, помер на початку 2023 року. Однак, завдяки таланту і щільному графіку актора, у нього все ж були проекти, в яких він встиг зіграти. Так, він зіграв Зевса в серіалі «Персі Джексон і олімпійці».

Ленс Реддік востаннє з’явиться у фільмі “Джон Вік”

Під час CinemaCon 2024 студія Lionsgate Studios продемонструвала перші кадри майбутнього спін-оффу “Джона Віка“, показавши останню появу Ленса Реддіка в ролі менеджера готелю Continental Hotel Charon.

В одній зі сцен головна героїня Єва, яку грає Ана де Армас, очевидно, реєструється в Континенталі.

У той час як персонаж Харона помер у поточній часовій шкалі франшизи «Джон Вік», дія «Балерини» відбувається між главами 3 і главою 4, що дозволяє Реддіку знову з’явитися.

Ленс Реддік – не єдине знайоме обличчя, яке з’явилося в короткому тизері. Режисер Анжеліка Г’юстон і Вінстон, якого зіграв Ієн Макшейн, і Джон Вік з’явилися ненадовго. Останнього, звичайно ж, знову зіграв Кіану Рівз.

Ще одним гучним ім’ям на кадрах став Норман Рідус, відомий за роллю Деріла Діксона у франшизі “Ходячі мерці“, який грає нового персонажа у фільмі.

Очікується, що на момент написання статті «Балерина» стане останньою появою Ленса Реддіка в кіно. Він також зняв інший проект під назвою «Святий Себастьян», але він вже більше десяти років перебуває в підвішеному стані.

Реліз “Балерини” запланований на 6 червня 2025 року.

Прокрутити вгору