Головна » Найцікавіші серіали трилери з високим рейтингом на IMDb

Найцікавіші серіали трилери з високим рейтингом на IMDb

Найцікавіші серіали трилери з високим рейтингом на IMDb (Фото: google)
Найцікавіші серіали трилери з високим рейтингом на IMDb (Фото: google)

Сьогоднішній світ телевізійних серіалів завойовує серця глядачів з усього світу за допомогою захоплюючих історій, непередбачуваних сюжетів та захоплюючих персонажів. У цій статті ми розглянемо деякі з найцікавіших трилерів останніх років, які отримали високі оцінки на IMDb та стали предметом захоплення та обговорень серед шанувальників жанру.

Читайте також: Найкращі фантастичні серіали 2023 року: Добірка

Гра в кальмара, серіал

Рейтинг: IMDb – 8.0

Лихий корейський серіал у жанрі виживання, драми, пригодницького бойовика та трилера, що став світовим культурним феноменом. Незнайомці пропонують людям у розпачі взяти участь у серії дитячих ігор, де на кону – величезний грошовий приз. Сюжет розгортається навколо великого боржника та лудомана Син Гі-хуна. Головний герой дорами виявляє, що ставки в кривавому квесті набагато вищі, ніж він міг уявити.

Харлан Кобен: Невинний, серіал

Рейтинг: IMDb – 7.8

Продовжить список найкращих трилерів гарячий іспанський серіал із заплутаним сюжетом, знятий за детективом Харлана Кобена. Історія слідує за Матео Воссом, який відсидів термін за випадкове вбивство у бійці. Однак і після виходу з в’язниці минуле не відпускає юнака, заважаючи йому розпочати нове життя з коханою дружиною Олівією. Герою приходить дивне повідомлення з номера дружини і з цього моменту Матео доведеться забути про спокій.

Мер Кінґстауна, серіал

Рейтинг: IMDb – 8.2

Цікавий реалістичний серіал, що проливає світло на тюремний бізнес у США. Кримінальна сага розповідає про родину МакЛаскі, яка неофіційно заправляє Кінгстауном. Під контролем клану – поліцейські, ув’язнені та місцева влада. Майкл МакЛаскі на прізвисько Мер після загибелі брата стежить за порядком у глухому корумпованому місті, де прибуток отримують лише за рахунок пенітенціарної системи.

Каштановий чоловічок, серіал

Рейтинг: IMDb – 7.7

У топі популярних серіалів 2021 року датський трилер із високим рейтингом. У Копенгагені відбуваються витончені серійні вбивства. Два напарники-детективи полюють за бузувіром, що залишає докази у вигляді ляльок із каштанів на місцях злочину. Розслідування призводить до розгадки старої справи, закритої через хибне зізнання. Забута історія з минулого виявляється ключем до розуміння мотивів маніяка.

Розкажи мені свої секрети

Рейтинг: IMDb – 7.3

Жорсткий американський трилер у стилістиці південної готики пропонує перейнятися сюжетом, де немає позитивних персонажів. Долі трьох героїв переплітаються в історії, що робить хисткими кордони між жертвою та злочинцем. Мері шукає подругу серійного вбивці, який викрав її дочку, але жінка ховається в Луїзіані за програмою захисту свідків. За її слідами невтішна мати пускає Джона Тайлера – чоловіка з кримінальним минулим, який бажає спокутувати гріхи.

Кульгаві коні

Рейтинг: IMDb – 8.1

Декілька агентів MI5 через свої промахи відсторонені від серйозних завдань і відправлені до відділу під назвою «Кульгаві коні» ритися в паперах. Невдахами керує буркотун Джексон Лемб. Але одного разу героям випадає шанс відзначитися у справі та довести, що вони здатні не лише просиджувати штани. Британський шпигунський трилер – саркастичне шоу про іноземні спецслужби та політиків, що поєднує елементи драми та чорного гумору.

Чергування, серіал

Рейтинг: IMDb – 7.4

Старшому інспектору карного розшуку Емі Сілве доручають розібратися в злочині на борту підводного човна. Одночасно із вбивством військового моряка на субмарині молода жінка розслідує зникнення шотландського рибальського траулера. У героїні британського серіалу виникають підозри щодо зв’язку між цими подіями, що загрожують ядерній безпеці країни. Трилер із двома сюжетними лініями – детективною та шпигунською – переносить глядача в герметичний простір атомного підводного човна на бойовому чергуванні.

В її очах, серіал

Рейтинг: IMDb – 7.2

Британський психологічний серіал – екранізація однойменного роману Сари Пінборо. Самотня мати Луїза в барі знайомиться з психіатром Девідом, не знаючи, що це її новий начальник. У боса є дружина Адель, і Луїза стає її подругою. З кожним епізодом глядач все глибше занурюється в заплутаний клубок секретів і брехні, що веде до непередбачуваного фіналу.

Попередниця

Рейтинг: IMDb – 6.6

Дія зарубіжного серіалу за бестселером Дж. П. Делані відбувається у Лондоні. Джейн переїжджає до мінімалістичного «розумного будинку», створеного архітектором-оригіналом. Героїня сподівається, що на новому місці зможе розпочати життя із чистого аркуша після втрати дитини. Згодом Джейн виявляє, що маєток, обладнаний спеціальними пристроями, зберігає таємницю – у цих стінах загинула попередня мешканка, теж молода жінка.

Кларіс

Рейтинг: IMDb – 6.6

Продовження історії Клариси Старлінг після подій, показаних у захоплюючому детективному трилері «Мовчання ягнят». У 1993 році агент ФБР розслідує справи про згвалтування та серійні вбивства, що відбуваються на тлі політичних інтриг у Вашингтоні. Дедуктивні здібності та хоробрість Клариси привертають увагу не лише безумців, але й тих, хто ховається за маскою нормальності. При цьому обдарована дівчина має розбиратися також і зі своїми особистими демонами.

Клікбейт

Рейтинг: IMDb – 7.2

Сучасний сюжет проведе глядача на темний бік віртуального простору та соціальних мереж. Серіал починається з викрадення Ніка Брюера, репутація якого зразкового сім’янина опиняється під загрозою: в Мережі з’являється шокуюче відео з його участю. Поліція, сім’я та друзі намагаються зрозуміти, хто за цим стоїть і які таємниці приховував Нік. Тим часом життя бранця висить на волосині – коли ролик набере п’ять мільйонів переглядів, чоловіка вб’ють.

Мишка

Рейтинг: IMDb – 8.7

Чи можливо передбачити появу майбутнього маніяка на стадії ембріона? Гостросюжетний корейський серіал досліджує моральні дилеми через призму теорій про схильність до злочинів на генетичному рівні. У центрі подій – два детективи-напарники. У старшого опера в дитинстві був досвід, що травмує, а молодший захоплений науковими теоріями. Коли молодий поліцейський виявляється втягнутим у небезпечну гру з серійним убивцею, його віра у правосуддя і моральні принципи дає тріщину.

Завершаючи наш огляд, можна відзначити, що сучасні трилери не лише викликають адреналін та емоційне напруження у глядачів, але й мають глибокий сюжетний зміст та проблематику. Вони стають відмінними розвагами для тих, хто шукає динаміки та інтриги у світі кіно. Чи не дарма, що вони завойовують все більшу популярність серед широкого загалу глядачів та заслуговують на увагу кожного, хто цінує якісну інтелектуальну розвагу.

Прокрутити вгору