Головна » Кемерон розповів сюжет фільму «Аватар 3»

Кемерон розповів сюжет фільму «Аватар 3»

Кемерон розповів сюжет фільму «Аватар 3»

Новина про те, що «Аватар 3» не буде озвучений Джейком Саллі, можливо, дала більше, ніж хотів сказати творець франшизи «Аватар» Джеймс Кемерон. Його фільми мали неймовірний успіх, але не були перевантажені гостросюжетними поворотами.

Хоча і в «Аватарі», і в «Аватарі: Шлях води» є багато сюрпризів, амбітна науково-фантастична сага режисера Джеймса Кемерона слідує досить знайомому сюжету. І, мабуть, загибель Нетеяма у фіналі другої частини – найбільший шок у франшизі на сьогоднішній день.

Однак це може змінитися з виходом “Аватара 3“, оскільки зірка Джек Чемпіон заявив, що у фільмі буде потужний вибуховий момент, який шокує глядачів. У цьому є сенс, оскільки триквел має зачепити глядачів, перш ніж решта запланованих фільмів продовжать франшизу. Оригінальний фільм був популярним завдяки своїм інноваційним технологіям, а довге очікування «Аватар: Шлях води» сприяло передрелізному ажіотажу навколо сиквела. З третьою частиною все навпаки: майбутня картина не може похвалитися величезними технологічними досягненнями в кінематографі, та й чекати буде не так вже й довго.

Ло’ак буде оповідачем «Аватара 3»

Таким чином, «Аватар 3» може виграти від великого повороту, який змінить статус-кво серії. Зміна головного героя франшизи могла привернути увагу, і Кемерон, можливо, вже натякнув на це. У січні 2023 року в інтерв’ю виданню Soundtrack With Edith Bowman Кемерон сказав, що вже вирішив, що Ло’ак буде оповідачем наступного фільму. Якщо Ло’ак стане оповідачем франшизи, то Джейк, швидше за все, помре в «Аватарі 3», оскільки Ло’ак, який замінив свого батька як герой франшизи, ідеально завершив би обидві відповідні арки персонажів з попередніх фільмів серії.

Хоча сюжет третьої частини обіцяє Нейтірі більш значну роль, логічно було б, щоб головними героями триквела стали Ло’ак і Джейк. Джейк в оригінальному фільмі прислухався до вказівок свого військового начальства і навчився думати самостійно, в той час як його син в «Аватар: Шлях води» усвідомив обмеженість батька і постояв за себе. Ло’ак разом з Паяканом, ізгоєм Тулкуном, допомогли врятувати Меткайну, незважаючи на заперечення батька, а це означає, що він цілком може замінити Джейка на посаді головного героя франшизи. Тим часом історія Джейка може дійти гідного завершення.

Смерть Джейка Саллі мала б сенс в «Аватарі 3»

Однією з найбільших проблем «Аватар: Шлях води» було те, що історії Кірі, Павука, Ло’ака та Нетеяма були більш переконливими, ніж репліка Джейка. Вбивство Саллі могло б виправити ситуацію, і триквел був би ідеальним часом для франшизи, щоб відпустити свого оригінального героя. У фільмі «Аватар» 2009 року Джейк виступив у ролі буквального аватара для глядачів. Познайомивши їх із захоплюючим світом Пандори через свою людську точку зору. Однак до того моменту, коли почалася історія сиквела, з’явилося відчуття, що Джейк, можливо, вичерпав свою корисність. Його роль була обмеженою в порівнянні з історіями наступного покоління.

Сиквел мав на увазі, що Кірі буде центральною фігурою в «Аватарі 3». А також розкривав складні стосунки Павука з Кваричем і потенціал Ло’ака як майбутнього лідера Меткайни. На противагу цьому, історія Джейка просто повторювала його персонажа з оригінального фільму. У першому фільмі він був людиною, яка навчилася жити серед на’ві і врешті-решт підкорила їх. А в «Шляху води» він був аватаром, який пройшов через той самий процес з Меткайною. Роль героя у франшизі обмежена, але його смерть все одно потрясе франшизу.

Ще один тизер підвищує ймовірність потенційної смерті Джейка

За словами Джека Чемпіона, який грає Павука, сценарій «Аватара 3» робить «крутий поворот», який вражає глядача, як «куля для знесення», повністю розбиваючи його очікування. Хоча коментарі актора не розкрили сюжет, є багато підстав вважати, що смерть Джейка Саллі може стати головним поворотом майбутнього фільму.

Більше того, той факт, що рух опору Джейка завжди спирався на колективні дії, робить його остаточну смерть ще більш імовірною. Він став лідером на’ві не стільки завдяки своїм унікальним здібностям воїна, скільки завдяки своїй готовності стати на бік тубільців, а не людей-загарбників. Якщо опір На’ві переживе смерть Джейка в «Аватарі 3», це доведе, що його спадщина у франшизі все-таки мала сенс.

Прем’єра фільму в кінотеатрах запланована на 20 грудня 2025 року.

Фільм “Термінатор 2: Судний день”: За допомогую ШІ створили аніме

Прокрутити вгору