Головна » Дата виходу 2 сезону “Гра в кальмара”: Уточнення від Netflix

Дата виходу 2 сезону “Гра в кальмара”: Уточнення від Netflix

Дата виходу 2 сезону "Гра в кальмара" (Фото: google)
Дата виходу 2 сезону “Гра в кальмара” (Фото: google)

На даний момент «Гра в кальмара» не потребує представлення. Після дебюту у 2021 році південнокорейська драма зібрала справді величезну базу шанувальників.

Читайте також: Найпопулярніші телесеріали на Netflix за весь час

Дата виходу 2 сезону “Гра в кальмара”: Що кажуть в Netflix

Серіал “Гра в кальмара“, один з найуспішніших серіалів Netflix за всю історію, скоро отримає другий сезон, хотіли цього фанати чи ні. Глядачі з нетерпінням чекали продовження, і нове оновлення від Netflix вказує на вікно релізу.

Під час зустрічі з інвесторами щодо квартального прибутку стрімінговий сервіс підтвердив, що другий сезон серіалу буде у другій половині 2024 року. Швидше за все, реліз відбудеться восени.

Нагадаємо:

Серіал “Гра в Кальмара” – це популярний телевізійний серіал, який вийшов на стрімінговому сервісі Netflix. Серіал став міжнародним феноменом і здобув величезну популярність серед глядачів у всьому світі.

Сюжет “Гри в Кальмара” розгортається навколо учасників дивної ігри на виживання на віддаленому острові, де вони змагаються за величезний призовий фонд. Проте ігри мають темну сторону, і учасники швидко збагнуть, що це боротьба за виживання, де ставка – це їхнє власне життя.

“Гра в Кальмара” виділяється своєю непередбачуваністю, емоційними випробуваннями для персонажів і глибокими філософськими підтекстами. Він швидко став об’єктом обговорення серед глядачів та критиків, які захоплено обговорюють його теми та повороти сюжету.

Netflix також повідомив, що фінальний і шостий сезони “Кобри Кай” також очікуються до кінця 2024 року. На жаль, точних дат не називається.

Виробництво нового сезону розпочалося у липні 2023 року, а знімальна група планувала знімати його близько десяти місяців. На початку цього року Netflix представив перший погляд на другий сезон.

Прокрутити вгору