Головна » Касові збори фільму “Міністерство у справах неджентльменів”

Касові збори фільму “Міністерство у справах неджентльменів”

Касові збори фільму "Міністерство у справах неджентльменів" (Фото: google)
Касові збори фільму “Міністерство у справах неджентльменів” (Фото: google)

Гай Річі, який відомий своїм унікальним стилем та гумором, цього тижня випустив новий фільм. На жаль, він не особливо привернув увагу аудиторії, що може бути наслідком відсутності широкого асортименту.

Читайте також: Фільм «Міністерство неджентльменської війни»: Дата виходу у цифрі

«Міністерство неджентльменської війни» було добре прийнято глядачами та критиками. Новинка має 94% позитивних відгуків від глядачів та 73% від преси на Rotten Tomatoes. Незважаючи на це, на старті вдалося зібрати в США лише $9 млн, що трохи вище за прогнози аналітиків. Тобто до кінця роздачі очікується близько 20 млн вдома.

Як би там не було, це другий найкращий результат серед усіх проєктів режисера з віковим рейтингом R, поступаючись лише «Джентльменам» ($10,7 млн).

Ситуацію ускладнює бюджет Міністерства у справах неджентльменів, який склав $60 млн без урахування маркетингу. Тобто фільм точно не окупиться в прокаті, але навряд чи буде провальним. Lionsgate продав права на фільм стрімінгу, де він скоро вийде на екрани.

Тим більше, що слабка гра Річі в прокаті точно ніяк на нього не вплине. Режисер вже працює над новими проектами, в одному з яких він зіграв Генрі Кавілла, а в іншому – Ейсу Гонсалес.

“Міністерство у справах неджентльменів” вийшло на екрани кінотеатрів 18 квітня. Цифровий реліз відбудеться 10 травня 2024 року.

Прокрутити вгору