Головна » 3 сезон “Бріджертонів”: Дата прем’єри та новий трейлер

3 сезон “Бріджертонів”: Дата прем’єри та новий трейлер

3 сезон "Бріджертонів": Дата прем'єри та новий трейлер (Фото: google)
3 сезон “Бріджертонів”: Дата прем’єри та новий трейлер (Фото: google)

Netflix готується знову поринути глядачів у світ королівських романів та інтриг з третім сезоном “Бріджертонів”. Дата прем’єри вже встановлена, а захоплюючий трейлер розкриває нові деталі життя улюбленої лондонської еліти.

Читайте також: Найкращі серіали на Netflix, які допоможуть розслабитись

Третій сезон складатиметься з 8 епізодів і буде розділений на дві частини. Перші чотири епізоди з’являться на платформі 16 травня, а решта – 13 червня. В цьому сезоні глядачі можуть очікувати нову історію кохання між Пенелопою Фезерінгтон (Нікола Кохлан) та Коліном Бріджертоном (Люк Ньютон), а також надзвичайне розкриття таємниці леді Вістлдаун, яке може мати несподівані наслідки.

Трейлер ряснить пишними костюмами, захоплюючими балами та драматичними моментами, обіцяючи шанувальникам серіалу ще більше скандалів, таємниць та захопливих любовних історій.

3 сезон “Бріджертонів”: Офіційний трейлер

Нагадаємо:

“Бріджертони”, які базуються на романах Джулії Квінн, вже завоювали серця глядачів та стали одними з найпопулярніших серіалів на Netflix.

Перший сезон “Бріджертонів” став великим успіхом для Netflix, особливо серед шанувальників романтичних історій та історичних драм. Заснований на романах Джулії Квінн, цей сезон відтворив інтриги та романтику вікторіанського Лондона, зосередившись на історії кохання між Дафною Бріджертон та герцогом Гастінгсом. Серіал вразив глядачів яскравими костюмами, захоплюючим сюжетом та чудовою грою акторів.

Другий сезон “Бріджертонів” також отримав велику увагу від глядачів. Цього разу історія сфокусована на старшому браті Дафни – Ентоні Бріджертоні, і його пошуках ідеальної дружини. Сюжет охоплює нових персонажів, нові інтриги та захоплюючі події, утримуючи увагу глядачів до останньої миті.

Прокрутити вгору