Головна » Новий фільм “Черепашки-ніндзя” несподівано виявиться для дорослих

Новий фільм “Черепашки-ніндзя” несподівано виявиться для дорослих

Останні новини зі світу кінематографа порадували шанувальників франшизи «Черепашки-ніндзя», оскільки стало відомо, що в розробці знаходиться новий фільм “Черепашки-ніндзя”, орієнтований на дорослу аудиторію.

Новий фільм "Черепашки-ніндзя" несподівано виявиться для дорослих (Фото: google)
Новий фільм “Черепашки-ніндзя” несподівано виявиться для дорослих (Фото: google)

Читайте також: З’явився трейлер фільму «Інтерстеллар 2». Чи скоро вийде продовження Крістофера Нолана?

Джерелом цієї інформації стало видання The Hollywood Reporter, яке повідомило про запуск проекту. Поки що подробиць про те, що чекає на глядачів у новій екранізації, небагато, але одне лише це оголошення викликає інтерес та хвилювання серед шанувальників франшизи.

Це буде екранізація відомого коміксу The Last Ronin, який також незабаром буде адаптований у відеогру. Сценарій написаний Тайлером Бертоном Смітом («Малюк проти світу»), а продюсером виступив колишній виконавчий директор DC Films Волтер Хамада.

Нагадаємо:

Черепашки-ніндзя – одна з найпопулярніших і впізнаваних франшиз у світі. Створені Кевіном Істменом і Пітером Лердом в 1984 році, ці персонажі стали культовими не тільки в світі коміксів, але і в кіноіндустрії. Їхні пригоди привернули увагу мільйонів глядачів по всьому світу, а кожне нове втілення їхньої історії викликає підвищений інтерес.

Запланований рейтинг R (18+) нового фільму обіцяє більш зрілий і похмурий підхід до історії Черепах, що неодмінно зацікавить давніх фанатів. Однак поки що немає точної інформації про те, які аспекти оригінального сюжету увійдуть до нової екранізації.

У минулому вже були екранізації цієї історії, як для дітей, так і для дорослих, але кожна нова версія приносить щось своє, що робить франшизу актуальною та цікавою для нового покоління глядачів. Наступний повнометражний проект про Черепах стане продовженням «Погрому-мутанта».

Прокрутити вгору