Головна » Анонсовано тизер фільму «Трансформери: Один» з Крісом Хемсвортом та Скарлетт Йоханссон

Анонсовано тизер фільму «Трансформери: Один» з Крісом Хемсвортом та Скарлетт Йоханссон

Режисер майбутнього анімаційного фільму «Трансформери: Один» Джош Кулі натякає на швидкий вихід дебютного відео.

У соціальних мережах Кулі («Історія іграшок 4») опублікував справжній трейлер із логотипом автоботів. Всього за кілька годин Paramount Pictures проведе презентацію на CinemaCon, і це, судячи з усього, буде перший трейлер мультфільму.

Цікаво, що цього тижня інсайдер Деніел Ріхтман повідомив, що перший трейлер з’явиться 18 квітня. Це означає, що в рамках презентації ролик буде показаний тільки відвідувачам.

Під час CinemaCon було оприлюднено логотип фільму:

Анімаційний проект «Трансформери: Один» – це розширення кінематографічного всесвіту. Головні ролі у фільмі виконали Кріс Хемсворт, Брайан Тайрі Генрі, Кіган-Майкл Кі та Скарлетт Йоханссон. Останній раніше заявляв, що фільм буде унікальним.

Прем’єра фільму в кінотеатрах запланована на 13 вересня 2024 року.

Вийшов трейлер фільму “Погані хлопці 4: Все або нічого” – Вілл Сміт повернувся!

Про кіно франшизу Трансформери

Кінофраншиза “Трансформери” – це серія науково-фантастичних фільмів, яка базується на історіях іграшок-роботів “Трансформери”, створених компанією Hasbro. Режисером перших п’яти фільмів був Майкл Бей. Перший фільм “Трансформери” вийшов у 2007 році і став комерційним успіхом, викликавши серію продовжень. У цій епічній сагі розповідається про вічний бій між Автоботами (добрими роботами, що мають форму автомобілів) та Десептиконами (злими роботами, які теж можуть перетворюватися на різноманітну техніку). Сюжети фільмів часто зосереджені на людях, які опиняються серед цієї війни, і їхній спробі вижити та змінити хід подій. Франшиза включає в себе не лише головну серію фільмів, але й спін-оффи, мультсеріали, ігри та інші медіа-продукти, які розширюють універсум “Трансформерів”.

Прокрутити вгору