Головна » Фільм “Проект «Аве Марія»” з Раяном Гослінгом у головній ролі

Фільм “Проект «Аве Марія»” з Раяном Гослінгом у головній ролі

Фільм "Проект «Аве Марія»" з Раяном Гослінгом у головній ролі (Фото: google)
Фільм “Проект «Аве Марія»” з Раяном Гослінгом у головній ролі (Фото: google)

Студія Amazon MGM заявила про створення науково-фантастичного шедевру, фільм “Проект «Аве Марія»”, де ключову роль виконає відомий актор Раян Гослінг. Про це повідомляє видання Deadline.

Рекомендації Кіно Клубу: Фільм “Джокер 2: Божевілля на двох”: Вийшов трейлер!

Фільм базується на однойменному романі Енді Віра, автора бестселера “Марсіянин”. У стрічці Гослінг виконає образ Райланда Грейса, шкільного вчителя, який прокидається на космічному кораблі поруч із двома трупами. Втративши пам’ять про себе та обставини, що його привели у космос, він з поступовим відновленням подій у своїй пам’яті усвідомлює, що його місія – запобігти повному знищенню людства. Допомагає йому в цьому іншопланетянин, що спілкується за допомогою музики.

Сценарій для стрічки напише Дрю Годдард, відомий своєю роботою над “Марсіянином”. Режисерське керівництво покладено на Філа Лорда і Кріса Міллера, які мають у своєму активі такі успішні проекти, як “Мачо і ботан” та “Lego Фільм”.

Очікується, що прем’єра “Проекту «Аве Марія»” відбудеться у 2026 році як у кінотеатрах, так і на платформі Prime Video, що розширить аудиторію доступу до цього захоплюючого науково-фантастичного шедевру.

Прокрутити вгору