Головна » Безкоштовні ігри на PS Plus у липні 2024 року: Можливі варіанти

Безкоштовні ігри на PS Plus у липні 2024 року: Можливі варіанти

Безкоштовні ігри на PS Plus у липні 2024 року (Фото: google)
Безкоштовні ігри на PS Plus у липні 2024 року (Фото: google)

Цього року PS Plus був трохи суперечливим. Було кілька стабільних місяців, а також кілька не дуже сильних. Сподіваємося, що липень принесе великі релізи, в які ви зможете зануритися.

У цій статті ми пояснимо, коли ми можемо очікувати анонс ігор для рівнів підписки Essential, Extra та Premium, а також наші прогнози на цей місяць. Ми також включимо список ігор, які залишать PS Plus у липні.

Читайте також: Батьківський контроль на консолях PlayStation та Xbox. Як налаштувати?

Безкоштовні ігри на PS Plus у липні 2024 року

Ігри PS Plus на липень будуть анонсовані 26 червня 2024 року для рівнів Essential і 10 липня 2024 року для рівнів Extra та Premium. Обидві добірки ігор будуть доступні наступного вівторка після оголошення.

Прогнози на ігри PS Plus на липень 2024 року для рівня Essential:

  • Two Point Campus – PS5, PS4
  • Marvel’s Midnight Suns – PS5, PS4
  • Wanted Dead – PS5, PS4

Two Point Campus (PS4, PS5)

Побудуйте університет своєї мрії в Two Point Campus, грі-симуляторі від творців Two Point Hospital. Створюйте, наймайте та керуйте академічним закладом, повним божевільних курсів і божевільних концепцій для вивчення студентами.

Marvel’s Midnight Suns (PS5, PS4)

Marvel’s Midnight Suns поєднує в собі насичену сюжетну кампанію, взаємини персонажів і тактичний геймплей з бойовою механікою карткової гри. Дії розгортаються в темному куточку всесвіту Marvel, де доведеться налагодити зв’язки з легендарними героями Marvel і небезпечними надприродними воїнами в боротьбі з демонічними силами Ліліт і старшим богом Хтоном.

Гра нещодавно потрапила до розіграшу Epic Games Store, тому логічно було б роздати її користувачам PS4 та PS5.

Wanted: Dead (PS5, PS4)

Wanted: Dead – гібридний слешер/шутер від авторів Ninja Gaiden та Dead or Alive. Гра розповідає про тиждень із життя Загону зомбі, елітних поліцейських Гонконгу, які мають на меті розкрити велику корпоративну змову. У ролі лейтенанта Ханни Стоун, крутого поліцейського, ви проб’єтеся крізь найманців, членів банд і приватних військових підрядників у кіберпанк-пригоді.

Це все, що вам потрібно знати про ігри PS Plus у липні 2024 року прямо зараз.

Прокрутка до верху