Головна » Дивовижна Людина-павук: Почалися пошуки актора на роль Майлза Моралеса – Інсайдер

Дивовижна Людина-павук: Почалися пошуки актора на роль Майлза Моралеса – Інсайдер

Дивовижна Людина-павук (Фото: google)
Дивовижна Людина-павук (Фото: google)

Майлз Моралес/Людина-павук став відомим у світі супергероїв за останнє десятиліття. І нові чутки можуть пролити світло на його довгоочікуваний дебют у кіно.

Під час нещодавнього епізоду подкасту The Hot Mic журналіст Джефф Снайдер повідомив, що Sony Pictures розпочала процес кастингу актора на роль Майлза Моралеса. На даний момент немає іншої інформації, в тому числі і про те, в якому проекті могла з’явитися ця версія Майлза.

Одна з поширених теорій полягала в тому, що майбутня «Людина-павук: За межами всесвіту» може якимось чином закласти основу для майбутнього франшизи з живими діями. Тож потенційно можливо, що Майлз з’явиться у всесвіті Людини-павука від Sony або навіть у кінематографічному всесвіті Marvel Studios. Наприклад, у кросовері «Месники: Секретні війни». Деякі також вважають, що Моралес замінить Пітера Паркера в MCU.

Читайте також: Прибутки сиквела “Людина-павук 3: За межами Всесвіту” вражають

Коли Майлз Моралес з’явиться в кіно?

Останніми роками тема дебюту Майлза Моралеса в повнометражному фільмі широко обговорюється. Також акторський склад і знімальна група всесвіту Людини-павука Sony виступають за появу персонажа на великому екрані. Продюсер всіх фільмів про Людину-павука Емі Паскаль неодноразово висловлювалася про таку можливість, вказуючи на те, що цього не станеться до завершення мультиплікаційної трилогії «Крізь всесвіт» і виходу фільму «Людина-павук 4» з Томом Холландом.

Колись. Поки ми не знімемо ще два фільми. Колись. Колись. Ми дуже раді, що знімаємо [анімаційні фільми Into the Verse].

Очікується, що «Людина-павук: За межами всесвіту» вийде у 2025 році, завершивши історію Майлза Моралеса (Шамік Мур).

Прокрутка до верху