Головна » Кросовер «Месники проти Людей Ікс» вийде до фільму “Секретні війни” – інсайдер

Кросовер «Месники проти Людей Ікс» вийде до фільму “Секретні війни” – інсайдер

Кросовер «Месники проти Людей Ікс»
Кросовер «Месники проти Людей Ікс»

У світі фільмів за коміксами Marvel завжди в центрі уваги, незважаючи на спроби DC конкурувати. Вся справа в більшій впізнаваності персонажів і більшому успіху з екранізаціями.

Свіжа чутка, яка може порадувати фанатів, полягає в тому, що Marvel Studios розглядає можливість адаптації захоплюючої арки «Месники проти Людей Ікс». Вважається, що ця подія призведе до масштабного хаосу на екрані, а потім і до кросовера «Месники: Секретні війни».

Повідомляється, що студія змогла поєднати цю захоплюючу сюжетну лінію з елементами коміксів Running Out of Time і Secret Wars. У цих коміксах Земля-616 стикається з Кінцевим Всесвітом-1610, подібно до останнього Вторгнення перед крахом мультивсесвіту.

Повідомляється, що однією з ключових дійових осіб у цій сазі стане Моніка Рембо, яка опинилася у фіналі “Капітана Марвел 2” в іншому світі. Її блукання паралельним всесвітом стане одним із головних каталізаторів, що підштовхують події до неминучих «Таємних війн». Присутність Рамбо в іншій реальності сприяє зіткненню з головною Землею-199999.

Зрозуміло, що Marvel Studios прагне до чогось більшого та епічнішого. За словами інсайдера Алекса Переса, фільм “Дедпул і Росомаха” натякне на те, куди піде нинішня сага.

Незважаючи на те, що офіційного підтвердження від Marvel Studios про подібний проєкт за участю мутантів немає, ця новина змушує глядачів міркувати та мріяти про те, що може статися в майбутньому MCU.

Як завжди, час покаже, які з цих чуток і домислів стануть реальністю. Однак вже зрозуміло, що Marvel Studios спробує здивувати глядачів – особливо після провального 2023 року.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору