Головна » Подробиці сюжету фільму «Доктор Стрендж 3» розкрив інсайдер

Подробиці сюжету фільму «Доктор Стрендж 3» розкрив інсайдер

Подробиці сюжету фільму «Доктор Стрендж 3»
Подробиці сюжету фільму «Доктор Стрендж 3»

Для фанатів кінематографічного всесвіту Marvel немає нічого більш захоплюючого, ніж повернення улюблених персонажів на великий екран. І ось, за чутками, наближається третя частина пригод чарівника – Доктор Стрендж 3.

Очікування фанатів MCU неймовірно високі, адже, судячи з витоків, нас чекає захоплююча подорож світами та вимірами. Згідно з оновленнями Marvel, Клеа та Доктор Стрендж боротимуться з вторгненнями між різними всесвітами.

Однією з ключових тем третьої частини стане ідея зупинити вторгнення, які, за чутками, викликані варіантами самого Доктора Стренджа та Ради Канга. Це обіцяє бути захоплюючим поворотом подій, оскільки зустріч з альтернативними версіями головного героя та зустріч з альтернативними Кангасами може призвести до непередбачуваних наслідків.

Судячи з усього, пара зазнає поразки і кінцівка «Доктора Стренджа 3» закладе основу для зіткнення світів у кросовері «Месники: Секретні війни». Схоже, що Marvel Studios у майбутньому активно готуватиметься до фіналу саги про Мультивсесвіт, частіше перетинаючись із шляхами різних героїв.

Рада Канга, очевидно, залишається головною загрозою, незважаючи на відхід Джонатана Мейджорса з ролі Канга Завойовника. Можливо, скоро ми дізнаємося ім’я нового актора на роль антагоніста.

Загалом, третя частина пригод Доктора Стренджа обіцяє бути захоплюючою подорожжю. Прем’єра, судячи з усього, відбудеться не раніше кінця 2026 року, оскільки до цього на екрани вийдуть «Месники 5», враховуючи інформацію про початок зйомок.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору