Головна » Cеріал «Людина-павук Нуар» з Ніколасом Кейджем підтверджено

Cеріал «Людина-павук Нуар» з Ніколасом Кейджем підтверджено

Cеріал «Людина-павук Нуар» з Ніколасом Кейджем (Фото: google)
Cеріал «Людина-павук Нуар» з Ніколасом Кейджем (Фото: google)

Тепер офіційно: серіал «Людина-павук Нуар» зніматимуть на Amazon Prime Video та MGM+, а головну роль у ньому зіграє Ніколас Кейдж.

Ніколас Кейдж — американський актор, народжений 7 січня 1964 року. Він відомий своєю різноманітною акторською кар’єрою, яка охоплює різноманітні жанри від драми до екшну та фентезі. Кейдж отримав престижну нагороду “Оскар” за найкращу чоловічу роль у фільмі “Лицар міста” (1995). Він також відомий своєю роботою у фільмах “Викрадена” (2008), “Національний скарб” (2004) та “Обличчя” (1997). Його акторський стиль часто відзначають за його інтенсивність та експресивність.

MGM+ і Prime Video оголосили, що вони забронювали шоу під простою назвою «Нуар» з Кейджем (який озвучив персонажа у фільмі «Людина-павук: Через всесвіт»). Режисером та виконавчим продюсером перших двох епізодів виступить лауреат премії «Еммі» Гаррі Бредбір («Енола Холмс», «Вбиваючи Єву»). А співшоуранерами стануть Орен Узіель («Загублене місто», «Мачо та ботанік 2») та Стів Лайтфут («Каратель», «Шантарам»).

Філ Лорд, Кріс Міллер та Емі Паскаль, які беруть участь у трилогії «Людина-павук: Через всесвіт», допомагають розробляти серіал, а також значаться як виконавчі продюсери.

Читайте також: Фільм «Син Тесляра»: Новий проект Ніколаса Кейджа

Cеріал «Людина-павук Нуар» з Ніколасом Кейджем: Про що буде стрічка?

Нуар розповідає історію старіючого та невдалого приватного детектива (Кейдж) з Нью-Йорка 1930-х років, який змушений боротися зі своїм минулим життям єдиного супергероя міста.

Дата виходу серіалу «Людина-павук Нуар» не розголошується. Проект не буде безпосередньо пов’язаний з жодним кінематографічним всесвітом Marvel, розповідаючи незалежну історію.

Прокрутити вгору