Головна » Вийшов найкращий фільм Френсіса Форда Копполи: Трейлер фільму “Мегаполіс”

Вийшов найкращий фільм Френсіса Форда Копполи: Трейлер фільму “Мегаполіс”

Вийшов найкращий фільм Френсіса Форда Копполи – вийшов трейлер фільму "Мегаполіс" (Фото: google)
Вийшов найкращий фільм Френсіса Форда Копполи – вийшов трейлер фільму “Мегаполіс” (Фото: google)

«Наш новий фільм «Мегаполіс» — найкраща робота, над якою я коли-небудь працював», — йдеться в цитаті культового режисера Френсіса Форда Копполи, доданій до офіційного трейлера його нового епічного фільму.

Читайте також: Відгуки про фільм «Мегаполіс»: чудове кіно, але є проблема

Фільм, прем’єра якого відбудеться цього тижня на Каннському кінофестивалі, став проектом, над яким режисер працював багато років. Вперше він почав працювати над сценарієм у 1980-х роках. Легендарний режисер “Хрещеного батька” та “Апокаліпсису сьогодні” вклав у фільм $120 млн власних грошей.

Трейлер фільму “Мегаполіс” починається з закадрового роздуму про занепад імперій: «Коли вмирає імперія? Чи не впаде вона в одну страшну мить? Ні, ні. Але настає момент, коли люди перестають у це вірити» – перед тим, як перейти до римських перегонів на колісницях, міського небосхилу та сцен протесту.

Трейлер фільму “Мегаполіс”

Згідно з офіційним синопсисом, «Мегалополіс» — це римська епічна байка, дія якої відбувається в уявній сучасній Америці. Місто Новий Рим має змінитися, що спричиняє конфлікт між Сезаром Катіліном (Адам Драйвер), геніальним художником, який прагне стрибнути в утопічне, ідеалістичне майбутнє, та його опонентом, мером Франкліном Цицероном (Джанкарло Еспозіто), який залишається прихильником регресивного курсу. Між ними розривається світська левиця Джулія Цицерон (Наталі Еммануель), дочка мера, чия любов до Сезара розділила її вірність, змусивши її відкрити те, на що, на її думку, заслуговує людство.

Фільм має вийти в кінотеатрах восени 2024 року.

Прокрутити вгору