Головна » Трейлер 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”

Трейлер 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”

Трейлер 2 сезону серіалу "Володар перснів: Персні влади" (Фото: google)
Трейлер 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади” (Фото: google)

Студія Amazon представила довгоочікуваний перший погляд на другий сезон серіалу “Володар перснів: Персні влади“. Як і очікувалося, це відео.

Читайте також: Новий фільм “Володар перснів: Полювання на Голлума” від Пітера Джексона вийде у 2026 році

Разом із виходом першого промо стало відомо, що прем’єра продовження шоу відбудеться 29 серпня 2024 року на стрімінговому сервісі Amazon. У другому сезоні буде вісім серій, як і в першому.

Дебютний погляд на Саурона на новому постері:

Дивіться дебютний трейлер нижче:

Трейлер 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”

«Володар перснів: Персні влади» – це приквел до знаменитих фільмів Пітера Джексона «Володар перснів» (хоча прямого зв’язку між проектами немає), який присвячений створенню Персня Влади Сауроном та його падінню на схилах Судної гори.

Серіал «Володар перснів: Персні влади»: Коротко сюжет 1 сезону

Перший сезон серіалу розповідає про дружбу Галадріель і Халбранда, Саурона, а також про створення трьох ельфійських кілець, щоб запобігти занепаду цієї раси. У першому сезоні також був створений Мордор і заклав основи для падіння Нуменору.

Трейлер 1 сезону серіалу «Володар перснів: Персні влади»

Нещодавно Warner Bros повідомила, що Пітер Джексон повернеться до Середзем’я. Фільм «Володар перснів» від режисера Енді Серкіса під назвою «Полювання на Ґолума» знаходиться в розробці. Фільм вийде в кінотеатрах у 2026 році.

Прокрутити вгору