Головна » Кріса Гемсворта засмутила критика фільмів всесвіту Marvel

Кріса Гемсворта засмутила критика фільмів всесвіту Marvel

Кріса Гемсворта засмутила критика фільмів всесвіту Marvel (Фото: google)
Кріса Гемсворта засмутила критика фільмів всесвіту Marvel (Фото: google)

Кінематографічний всесвіт Marvel піддавався критиці з боку деяких з найвидатніших режисерів і акторів світу, включаючи Квентіна Тарантіно, Джоді Фостер і Мартіна Скорсезе. Це розчаровує Кріса Гемсворта. Він вважає критику дещо жорсткою і вважає, що замість того, щоб руйнувати кінематограф, його рятують фільми за коміксами.

Читайте також: Дата виходу фільму «Евакуація 3» залежить від Кріса Гемсворта

Засилля блокбастерів коміксів у кінотеатрах часто критикують кінематографісти, які вірять у більш обґрунтовані, розумні картини. Це призвело до збільшення кількості коментарів про «втому від супергероїв». І зазвичай той чи інший номінант на «Оскар» жорстко критикує те, як блокбастери Marvel, зокрема, займають так багато екранів у кінотеатрах.

Для Кріса Гемсворта, однак, не все так просто, і сам факт того, що проекти MCU — принаймні більшість із них — продовжують залучати так багато людей до кінотеатрів, має довести, що скарга не має особливого сенсу. В інтерв’ю The Times він сказав:

Це було важко, і це мене турбувало, особливо коли йшлося про [моїх] героїв. Для мене було закочуванням очей, коли люди лаяли супергеройський жанр. У цих хлопців були фільми, які теж не працювали, як і у всіх нас. Коли вони говорили про те, що не так із супергероями, я подумала, що круто. Скажіть це мільярдам [людей], які їх дивляться. Чи всі вони помиляються?


Кадр з фільму “Тор: Любов і грім” / Marvel Studios

Далі актор зізнався, що за останні роки в кінотеатрах відбулися значні зміни, але не через наплив фільмів за коміксами. Він додав:

І похід в кіно змінився не через супергероїв, а через смартфони і соціальні мережі. Фільми про супергероїв дійсно тримали людей у кінотеатрах під час цього переходу, і тепер люди повертаються. Тому вони заслуговують трохи більшої оцінки.

Хоча Гемсворт не готовий визнати, що фільми MCU витісняють артхаусні фільми та глибокі, значущі драми, нещодавно він зізнався, що його остання поява в ролі Тора залишає бажати кращого. «Тор: Любов і грім» зробили знущання над богом грому, і актор бере на себе повну відповідальність за це:

Я захопився імпровізацією та дурницями і став пародією на самого себе. Із заземленням не впорався.

Незважаючи на те, що четвертий сольний фільм про Тора у 2022 році заробив дуже пристойні 760,9 мільйона доларів, він зазнав критики з боку преси та глядачів. Як зізнався актор, виправити помилки може фільм “Тор 5“, режисером якого є Джордж Міллер (“Божевільний Макс“).

Прокрутити вгору