Головна » Дедпул не з’явиться в «Люди Ікс 97» через Marvel

Дедпул не з’явиться в «Люди Ікс 97» через Marvel

Дедпул не з'явиться в «Люди Ікс 97»
Дедпул не з’явиться в «Люди Ікс 97»

Попереду на нас чекає останній епізод першого сезону «Людей Ікс ’97». Мультсеріал користується величезною популярністю у глядачів, тому здається, що продовження на третій і наступні сезони – це лише питання часу.

Хоча сюжет здебільшого зосереджений на мутантах, як і в оригінальному мультсеріалі «Люди Ікс» 1992 року, творці не упустили можливості представити камео інших героїв Marvel. Поки ми чекаємо на вихід «Дедпула і Росомахи», поява Вейда Вілсона у фільмі «Люди Ікс ’97» стане бажаним моментом для глядачів. Однак творець шоу Бо ДеМайо заявив, що це неможливо.

Це не перший випадок, коли Marvel Studios забороняє додавання будь-якого персонажа. Подібна доля спіткала і Фантастичну четвірку, якій не вдалося з’явитися в мультсеріалі «А що, якщо…?». Студія хоче ввести First Family в MCU в рамках перезапуску, і тільки потім творці анімаційних проектів зможуть використовувати цих персонажів.

Судячи з усього, той же принцип спрацював і з Дедпулом. ДеМайо не заявляв, що планував появу Балакучого найманця в першому сезоні, але, мабуть, вони запитали Marvel про можливість представити героя в «Людях Ікс ’97». Однак отримали негативну відповідь.

Zerowontmiss: — Де Дедпул?

ДеМайо: «У нас не було дозволу на нього»

Це може змінитися в наступних сезонах, які дебютують на Disney+ після прем’єри «Дедпула і Росомахи». Вже підтверджено, що “Люди Ікс ’97” отримають другий сезон, який близький до завершення.

Ліам Нісон приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel

Прокрутити вгору