Головна » Google Фото є найкращим вибором для зберігання фотографій – поради користувачу

Google Фото є найкращим вибором для зберігання фотографій – поради користувачу

Google Фото
Найкраще хмарне сховище: Google Фото

У світі, де кожен знімок має значення, вибір зразкового сервісу для зберігання та впорядкування фотографій відіграє вирішальну роль. Google Photos виділяється серед численних сервісів своєю винятковою зручністю та функціональністю.

Більше причин, чому використання Google Фото для зберігання фотографій є найкращим вибором, у матеріалі нижче.

Джерело: VentureBeat

Три режими перегляду в Google Фото

У Google Фото є три режими перегляду зібраних фотографій: Денний, Компактний і Місяць.

Перший режим дозволяє переглядати мініатюри зображень, зроблених в конкретний день, третій показує фотографії, розбиті по місяцях, а другий, або комфортний, відображає компактну галерею всіх зображень.

Щоб збільшити зображення, просто торкніться його мініатюри: жест щипка змінює вигляд на галерею на певний період, а жест стиснення повертає його назад.

Швидка прокрутка Google Фото

Якщо користувач накопичує багато фотографій, прокручування їх може бути складним завданням.

У Google Фото під час прокручування фотографій праворуч від екрана з’являється значок швидкої прокрутки. Цю піктограму можна регулювати по висоті для швидкого перегляду великої кількості зображень.

Додатково відображається інформація про місяць, коли були зроблені фотографії, які ви вирішили пропустити.

Максимально прихований інтерфейс Google Фото

Перебуваючи в розділі фотографій, проведіть пальцем ліворуч, щоб відкрити екран асистента, або праворуч, щоб додати зображення до колекції. Це допомагає уникнути захаращення екрана іконками. Вся інформація елегантно прихована, створюючи аналогію з інтерфейсом браузера Chrome.

Пошук обличчя в Google Фото

На фотографіях ви помітите піктограму, що нагадує збільшувальне скло в колі. Натиснувши на неї, ви потрапите на екран пошуку, де відображаються шість облич, що зустрічаються найчастіше. Поруч із категорією «Люди» є опція «Інші». Після вибору будуть відображені всі фотографії з людиною.

Тепер найцікавішим є те, що Google стверджує, що додаток може відстежувати зміни в людині з часом, теоретично дозволяючи групувати фотографії однієї і тієї ж людини в різному віці, наприклад, у 6, 16 і 30 років. Однак тільки час покаже, наскільки точні ці твердження.

Пошук за місцезнаходженням у Google Фото На цьому екрані пошуку ви знайдете доступ до списку місць, де були зроблені ваші фотографії (внизу екрана). Це працює, навіть якщо на вашому смартфоні вимкнено служби локації.

Як визначити місце розташування фотографії? Це друга особливість: Google стверджує, що його технологія може розпізнавати ландшафт на зображенні, а потім визначати його місцезнаходження. Також аналізується можливий час зйомки.

Наприклад, якщо хтось фотографує Ейфелеву вежу о 10:00 і Тріумфальну арку о 14:00, можна припустити, що особи на фотографіях перебували в Парижі принаймні з 10:00 до 14:00.

Об’єктно-орієнтований пошук

Цей інструмент розташований під попереднім пошуком і дозволяє групувати фотографії за певними об’єктами або подіями, такими як концерти, фотографії природи тощо. Додатково можна вказати параметри для пошуку об’єктів – користувач вручну вводить те, що його цікавить.

Креативи Google

Якщо ви використовували Google+ Photos, ви, напевно, пам’ятаєте функцію Auto Awesome, яка автоматично створює різні елементи, як-от колажі з ваших фотографій.

Тепер ця функція доступна в Google Фото під назвою Google Creations. Щоб отримати доступ до нього, перейдіть на головний екран із зображеннями та натисніть кнопку + у верхньому правому куті.

Потім ви побачите чотири варіанти, включаючи анімацію та колаж. Якщо вибрано останній варіант, укажіть кількість фотографій і натисніть кнопку Створити.

Простий вибір більшої кількості фотографій

Щоб вибрати на екрані більше фотографій, розташованих у ряд, не потрібно натискати на кожну окремо — просто проведіть пальцем по всіх фотографіях, які вас цікавлять. Ця функція працює як по вертикалі, так і по горизонталі.

Створення веб-фотоальбомів

Додаток Google Фото дозволяє ділитися фотографіями за допомогою традиційних методів, таких як Facebook, Twitter, електронна пошта через хмарні сервіси (наприклад, Dropbox) тощо.

Цікавою особливістю є можливість створення інтернет-фотоальбому за запитом користувача. Посилання на альбом копіюється в буфер обміну, і користувач може поділитися нею на свій розсуд, наприклад, розмістити в соціальних мережах.

Це дає змогу ділитися альбомами з усіма, хто отримає посилання, — немає потреби у встановлених програмах; Просто відкрийте посилання у веб-браузері.

Копіювання фотографій у хмару

Ті, хто активно фотографує, знають, як швидко може закінчитися місце на карті пам’яті. Google Фото пропонує звільнити місце, відправивши копії фотографій в хмарне сховище.

Для цього зайдіть в налаштування і виберіть «Резервне копіювання», а потім «Збільшити доступний простір». Якщо на вашому хмарному диску вже є копії, а місце закінчується, вам буде запропоновано придбати додаткове місце.

Вибір збереження у вихідній роздільній здатності також дозволяє зберегти файл у початковому форматі; В іншому випадку він буде перетворений на .jpg.

Вбудований редактор в Google Фото

Додаток Google Фото має вбудований редактор, призначений для виконання основних маніпуляцій із зображеннями, таких як налаштування кольору, різкості, додавання віньєток тощо.

Якщо вам потрібні більш розширені функції, ви можете скористатися програмою Snapseed, розробленою Google. Він легко інтегрується з Google Photos і надає широкий спектр інструментів для редагування зображень.

Синхронізація Google Фото з комп’ютером

Щоб синхронізувати фотографії зі стаціонарним комп’ютером, потрібно встановити Google Диск, а потім вибрати розділ «Фотографії» на лівій бічній панелі сайту мережевого диска.

Потім ви можете завантажити всі фотографії зі свого мобільного пристрою одним клацанням миші. На накопичувачі з’явиться нова папка, куди будуть додані не тільки наявні фотографії на пристрої, але і ті, які будуть створені в майбутньому.

Також цікаво: Pornhub приєднується до платників податків в Україні: Деталі

Прокрутити вгору