Головна » У мережі завірусився трейлер фільму “Гаррі Поттер і прокляте дитя” з датою виходу у 2025 році

У мережі завірусився трейлер фільму “Гаррі Поттер і прокляте дитя” з датою виходу у 2025 році

Трейлер фільму "Гаррі Поттер і прокляте дитя" (Фото: google)
Трейлер фільму “Гаррі Поттер і прокляте дитя” (Фото: google)

Вже давно ходять чутки, що Warner Bros. готує екранізацію “Гаррі Поттера і проклятого дитя” (Harry Potter and the Cursed Child). Деякі навіть вважають, що реліз відбудеться у 2025 році.

Читайте також: Спін-оффи, які перевершують оригінали

2016 рік відкрив двері для повернення всесвіту Гаррі Поттера: перший фільм «Фантастичні звірі» вийшов на екрани кінотеатрів, а «Чарівний світ» на сцену вийшов з п’єсою «Прокляте дитя».

Дія п’єси, написаної Джеком Торном, розгортається через 19 років після подій «Дарів смерті», слідуючи за сином Гаррі Поттера, Албусом, і його подорожжю в часі разом із сином Драко Мелфоя, Скорпіусом. Співпраця між Торном і Дж. Джоан Роулінг називають «восьмою історією про Гаррі Поттера».

Чутки про дев’яту частину франшизи почали з’являтися в соціальних мережах після виходу вистави. Однак масла у вогонь підлив нещодавно опублікований трейлер YouTube, який став вірусним.

Трейлер фільму “Гаррі Поттер і прокляте дитя”(Фанатська робота)

Незважаючи на те, що відео виглядає досить переконливо, це фанатська робота. Відео створила команда каналу Darth Trailer. Судячи з перегляду (понад 2 мільйони), не всі зрозуміли, що це неофіційний трейлер, хоча в ньому використовуються кадри з минулих частин та спін-оффів «Фантастичних звірів».

За чутками, проблеми з екранізацією «Проклятого дитя» виникли через ключових акторів, оскільки Деніел Редкліфф та Емма Вотсон висловили сумніви через суперечки навколо Джоан К. Роулінг. Руперт Грінт, який виконав роль Рона Візлі, проявив більший інтерес до повернення, підкресливши важливість свого персонажа. При цьому Редкліфф заявив, що проект наразі його не приваблює, але не виключив можливості повернення до знаменитого образу.

Після провалу з новою стрічкою, судячи з усього, Warner Bros. вирішила перезавантажити франшизу для стрімінгу Max. Серіал розрахований на десятиліття, але адаптація «Проклятого дитя» все ж може вийти у 2030-х роках.

Проте на даний момент ймовірність екранізації «Проклятого дитя» невисока.

Прокрутити вгору