Головна » Хронологія старого Леона С. Кеннеді та Resident Evil 9: Нові деталі

Хронологія старого Леона С. Кеннеді та Resident Evil 9: Нові деталі

Хронологія старого Леона С. Кеннеді та Resident Evil 9 (Фото: google)
Хронологія старого Леона С. Кеннеді та Resident Evil 9 (Фото: google)

Чутки про наступну главу культової серії Resident Evil продовжують обрушуватися на фанатів з усіх боків, а останні витоки лише збільшують градус очікування. Згідно з останніми повідомленнями, Resident Evil 9 обіцяє стати однією з найзахопливіших пригод в історії франшизи.

Читайте також: Реліз Resident Evil 9 відбудеться раптово скоро-Витік

Нещодавно стало відомо, що центральне місце в сюжеті займе Леон С. Кеннеді, чи не найпопулярніший персонаж серіалу. Дія гри, згідно з витоками, розгорнеться влітку 2025 року, а Леону виповниться вже 48 років. Геймери зможуть побачити, як їхній улюблений герой справляється з викликами у дорослому житті.

Але Леону не доведеться зіткнутися з небезпеками зомбі-апокаліпсису наодинці. Разом з ним на передову вийдуть і інші ветерани. Джилл, Кріс, Клер, Ребекка, Ада, Шеррі, Джейк і Карлос мають право з’явитися в грі. Їхній вік, згідно з витоками, також відображатиме час, який минув з моменту їхньої першої появи. Джилл вже 51 рік, Крісу 52, а Клер 46. Тобто персонажі будуть більш досвідченими.

Раніше стало відомо, що історія розгортатиметься в сільській місцевості Південно-Східної Азії. Гравцям належить досліджувати відкритий світ, наповнений небезпеками та таємницями, занурюючись у місцеву моторошну атмосферу.

Крім того, витоки інформації свідчать про те, що ремейк першої частини Resident Evil вийде до 30-річчя франшизи, тобто у 2026 році. Це може стати прекрасним подарунком для шанувальників.

Незважаючи на те, що офіційне підтвердження всіх цих чуток залишається питанням часу, фанати вже починають з нетерпінням чекати виходу Resident Evil 9. За чутками, реліз відбудеться на початку 2025 року на консолях та ПК.

Прокрутити вгору