Головна » Документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» про створення першої гри з серії S.T.A.L.K.E.R. доступний на Київстар ТБ

Документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» про створення першої гри з серії S.T.A.L.K.E.R. доступний на Київстар ТБ

Документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» про створення першої гри з серії S.T.A.L.K.E.R. (Фото: google)
Документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» про створення першої гри з серії S.T.A.L.K.E.R. (Фото: google)

На Київстар ТБ тепер можна подивитися документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля», присвячений створенню першої гри з популярної серії S.T.A.L.K.E.R. Цей фільм є частиною документального серіалу «ЕПІЗОДИ» від студії KNIFE!, що розповідає про різноманітні історії, які відбувалися в незалежній Україні.

Режисером серіалу та епізоду про S.T.A.L.K.E.R. виступив Артем Григорян. У фільмі беруть участь ключові особи, причетні до створення гри: Андрій Прохоров, Олег Яворський, Олексій Ситянов, Олександр Кохановський, Володимир Корунчак, Олександр Новіков, Олександр Максимчук, Олег Данилов та Дін Шарп. «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» також доступний для перегляду в кінотеатрах мережі «Планета Кіно».

Читайте також: Огляд трейлеру “Сталкер 2”: схожий на Red Dead Redemption 2

Історія створення S.T.A.L.K.E.R.: виклики та успіхи

У 2001 році молода команда київських розробників під керівництвом Сергія Григоровича взялася за амбітний проект — створити найскладнішу гру у світі. Вона мала відзначатися реалістичною графікою, відкритим світом та незвичним сюжетом, який розгортається навколо Чорнобильської зони. З початком промо-кампанії гра S.T.A.L.K.E.R. зацікавила десятки тисяч гравців по всьому світу. Проте розробники стали заручниками своїх амбіцій, постійно вдосконалюючи гру і відкладаючи її реліз.

S.T.A.L.K.E.R. сьогодні: перевидання та нові проекти

На сьогоднішній день, крім документального фільму, фанати можуть насолоджуватися грою в трилогію S.T.A.L.K.E.R., яка нещодавно отримала перевидання під назвою S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone і стала доступною на консолях.

Новий реліз: S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Очікується, що вже 5 вересня 2024 року відбудеться реліз нової гри серії — S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Останній трейлер гри, представлений на Summer Game Fest 2024, вразив глядачів своєю якістю та атмосферністю, обіцяючи нові захоплюючі пригоди в постапокаліптичному світі Чорнобильської зони.

Документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» є важливою частиною історії української ігрової індустрії, а серія S.T.A.L.K.E.R. продовжує залучати нових гравців і фанатів по всьому світу. Відтепер шанувальники можуть зануритися в історію створення культової гри, а також з нетерпінням очікувати нових релізів від студії GSC Game World.

Прокрутка до верху