Головна » Перший образ фільму “Форсаж 11” представив Він Дизель

Перший образ фільму “Форсаж 11” представив Він Дизель

Перший образ фільму "Форсаж 11" (Фото: google)
Перший образ фільму “Форсаж 11” (Фото: google)

Він Дизель продовжує ділитися оновленнями щодо Форсажу 11 у соціальних мережах, показуючи перший погляд на очікуваний проект та коментуючи поточні конфлікти у світі.

Читайте також: Фільм “Форсаж 12” без Віна Дизеля сильно відрізнятиметься від минулих фільмів

Майбутній “Форсаж 11 стане прямим продовженням “Форсажу 10“, тому Дизель називає проект “Форсаж 10: Частина 2“. Схоже, Домініку Торетто та його родині доведеться зануритися в чергову подорож. Принаймні, на це вказує концепт-арт до Дня батька.

Перший образ фільму “Форсаж 11” (Фото: google)

Актор підписав публікацію так:

З Днем батька всіх вас… поки ми шукаємо локацію для зйомок фільму «Ріддік: Лють» у Європі, концепт-арт «Форсаж 10: Частина 2» продовжує надходити… дочекайтеся, поки побачите подорож по Америці. Ха-ха.

До речі… Я бачив військові кораблі біля берегів моєї країни. Хм. Я не з типу Такера… Мої діти, як батько, живуть у цій країні. Хм. Путін, я полечу на Кариби. Давай повечеряємо. Давайте не дозволимо дурості диктувати наше майбутнє.

Нещодавня відставка колишніх сценаристів може підтвердити інформацію про те, що бачення сиквела змінено. Вказувалося, що студія хоче зробити менший проект.

Як відомо, прем’єра “Форсажу 11” очікується влітку 2026 року. Нещодавно до розробки долучилися сценаристи Орен Узіель («Парадокс Кловерфілда») та Крістіна Ходсон («Флеш»).

Прокрутка до верху