Головна » Дім Дракона: Глядачі розлючені через собаку на початку нового сезону

Дім Дракона: Глядачі розлючені через собаку на початку нового сезону

Дім Дракона: Глядачі розлючені через собаку на початку нового сезону (Фото: google)
Дім Дракона: Глядачі розлючені через собаку на початку нового сезону (Фото: google)

Шанувальникам  серіалів «Гра престолів» та «Дім Дракона» не звикати до несподіваних смертей, оскільки останніми роками вони пережили багато жахливих смертей у Вестеросі.

Читайте також: Розклад виходу епізодів 2 сезону серіалу «Дім Дракона»

Далі спойлери до 1 серії 2 сезону “Дому Дракона”!

Незважаючи на те, що одна зі смертей була показана в новому епізоді “Дому Дракона“, а саме шокуюча смерть принца Джехеріса, був один момент, який застав глядачів зненацька. Коли Блад і Сир блукали Червоною фортецею в пошуках Еймонда Таргарієна, один з дуету вдарив ногою його покірну собаку, змусивши її скиглити від болю. Ця агресія дуже вплинула на аудиторію.

“Мені здається, що цей епізод дійсно був би красивим і повним, якби цей щуролов не штовхнув собаку”, – написав один користувач в X. “А з якою саме метою потрібно було штовхнути собаку?” – написав інший. Інший користувач додав: “Стоп, що з тобою зробила ця собака?!”

Дія серіалу «Дім Дракона», заснованого на популярній книзі Джорджа Р. Р. Мартіна «Вогонь і кров», що відбувається за 200 років до подій «Гри престолів». У другому сезоні Вестерос стоїть на порозі кровопролитної громадянської війни, відомої як «Танець дракона».

Нові серії другого сезону серіалу виходять по понеділках.

Прокрутка до верху