Головна » Джейк Джилленгол уклав багаторічний контракт із Amazon після успіху «Будинку біля дороги»

Джейк Джилленгол уклав багаторічний контракт із Amazon після успіху «Будинку біля дороги»

Джейк Джилленгол уклав багаторічний контракт із Amazon (Фото: google)
Джейк Джилленгол уклав багаторічний контракт із Amazon (Фото: google)

Актор і продюсер Джейк Джилленгол заключив угоду з Amazon Studios, повідомляє Variety.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Після неймовірного успіху фільму «Будинок біля дороги» (також відомого як «Придорожній заклад»), актор Джейк Джилленгол підписав багаторічний контракт із студією Amazon.

Угода із MGM Studios

Договір було укладено між Amazon MGM Studios та продюсерською компанією Джилленгола Nine Stories. Попередньо Nine Stories випустили такі фільми, як «Сильніше», «Дике життя», «Винний», та «Диявол назавжди». Згідно з цією угодою, Джилленгол буде продюсувати і грати у фільмах і серіалах, які Amazon випускатиме як у кінотеатрах, так і на платформі Prime Video.

Проєкт «Придорожній заклад»

Попередньо Джейк знявся у головній ролі в проєкті Amazon MGM «Придорожній заклад», ремейку культового бойовика 1989 року з Патріком Суейзі. Фільм вийшов 21 березня і за два тижні після прем’єри зібрав більше 50 мільйонів глядацьких переглядів. Тим самим фільм став найуспішнішим стартом в історії стрімінгу Amazon.

Фільм «Придорожній заклад» 2024 року: Сюжет


У фільмі “Придорожній заклад” 2024 року, головний герой, що виконується Джейком Джилленголом, зіштовхується зі світом злочину та корупції, коли він прибуває в місто, щоб виправити ситуацію у місцевому барі. За допомогою своїх навичок і відваги він стає останньою надією для порятунку міста від влади безжалісної мафії.

Ця нова угода підкреслює вплив та значення Джейка Джилленгола у світі розважальної індустрії та показує його невичерпний потенціал у продюсуванні та акторській кар’єрі.

Прокрутити вгору