Головна » Джордж Мартін готує екранізацію Elden Ring

Джордж Мартін готує екранізацію Elden Ring

Анонс: Джордж Мартін готує екранізацію Elden Ring

Один із творців всесвіту Elden Ring Джордж Р. Р. Мартін підтвердив нещодавню новину про те, що фільм або серіал, заснований на грі, знаходиться в розробці.

Після грандіозного успіху Elden Ring з’явилася інформація про потенційне розширення цього світу. Деякі з цих припущень походять безпосередньо від Хідетаки Міядзакі, геймдизайнера Elden Ring, який сказав, що FromSoftware відкрита для екранізації з відповідним партнером. Тепер автор “Гри престолів” підлив масла у вогонь власними коментарями.

У дописі у своєму офіційному блозі Мартін зазначив, що щось відбувається за лаштунками, коли справа доходить до адаптації Elden Ring. Мартін не заявив про це прямо, але зізнався, що розмови на цю тему ведуться останнім часом. Судячи з усього, він так чи інакше причетний до розробки.

О, і з тих чуток ви, можливо, чули про художній фільм або телесеріал, заснований на Elden Ring… Мені нема чого сказати. Ні слова, ні, нічого, я нічого не знаю, ви ніколи не почуєте від мене ні звуку, клянуся. Які чутки?

Якщо Elden Ring таки отримає адаптацію, то участь Мартіна буде цілком логічною. Він вже має великий досвід роботи над екранізаціями, враховуючи зв’язок із «Грою престолів» та «Домом Дракона».

Тепер шанувальники Elden Ring переживають доповнення Shadow of the Erdtree, яке за кілька днів після релізу розійшлося тиражем понад 5 мільйонів копій. Загальний тираж гри перевищив 25 мільйонів копій.

Прокрутка до верху