Головна » Оновлені касові збори мультфільму “Думками навиворіт 2” – перший мільярд у 2024 році

Оновлені касові збори мультфільму “Думками навиворіт 2” – перший мільярд у 2024 році

Оновлені касові збори мультфільму "Думками навиворіт 2" (Фото: google)
Оновлені касові збори мультфільму “Думками навиворіт 2” (Фото: google)

У свій третій вікенд анімаційний блокбастер «Думками навиворіт 2» все ж таки зумів зробити те, що досі не зробив жоден реліз 2024 року.

Читайте також: Відгуки мультфільму “Думками навиворіт 2”: Гірше першої частини

Оновлені касові збори мультфільму “Думками навиворіт 2”:

Картина Pixar залишається в топ-прокаті, зібравши вже понад 1 мільярд доларів у всьому світі, що зайняло менше трьох тижнів. Це новий рекорд для анімації за швидкістю досягнення позначки.

Майже $480 млн надійшло лише зі США, що може свідчити про більший успіх, оскільки «вдома» голлівудські студії отримують більший відсоток проданих квитків.

Стрічка точно увійде до списку найкасовіших релізів цього року, обійшовши з великим відривом «Дюну: Частина 2» ($711 млн). Аналітики вважають, що підсумкові касові збори можуть сягнути $1,4 млрд. Чи зможе якийсь фільм досягти такого ж успіху пізніше цього року, сказати важко.

Бюджет анімаційного фільму склав 200 мільйонів доларів. З огляду на приблизно таку ж суму, витрачену на маркетинг, проект вже почав приносити прибуток.

“Думками навиворіт 2”: Сюжет

У кіно з 13 червня

Продовження захопливої історії про дівчинку Райлі і її емоційні внутрішні герої, які допомагають їй пройти через життєві труднощі.

Офіційний трейлер

Цифровий реліз відбудеться лише на початку осені, тому «Думками навиворіт 2» збиратимуть протягом усього літа.

Прокрутка до верху