Головна » Відгуки мультфільму “Думками навиворіт 2”: Гірше першої частини

Відгуки мультфільму “Думками навиворіт 2”: Гірше першої частини

Відгуки мультфільму "Думками навиворіт 2" (Кадр з фільму)
Відгуки мультфільму “Думками навиворіт 2” (Кадр з фільму)

Мультфільм “Думками навиворіт 2″ (Inside Out 2) виходить у кінотеатрах цього тижня, тому в Мережі почали з’являтися відгуки преси.

Анімаційний фільм Disney і Pixar є продовженням популярного хіта 2015 року, який став одним з найкасовіших проектів того часу і в підсумку отримав «Оскар». Маючи це на увазі, було багато цікавого щодо того, чи зможе сиквел гідно продовжити історію – і, схоже, тепер у нас є відповідь.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

За день до світового релізу почали з’являтися рецензії на «Думками навиворіт 2». Як і очікувалося, критики в основному хвалять другу частину. На Rotten Tomatoes фільм має 90% позитивних відгуків (при середній оцінці 7,4/10). Для порівняння, у оригіналу 98% (8,9/10).

Відгуки мультфільму “Думками навиворіт 2”:

ComicBook – 9/10

«Думками навиворіт 2» — одне з найкращих сиквелів Pixar, яке знаходить способи збагатити світ, створений оригіналом, водночас прокладаючи власний унікальний шлях. Епічна пригода, наповнена душевністю та гумором; Це змусить вас сміятися, плакати, думати, а головне, відчувати.

IGN – 7/10

У той час як хаотичний новий акторський склад служить чіткій меті, «Думками навиворіт 2» є скоріше метафорою, ніж сенсом. Фільм багато пояснює про заплутані емоції, пов’язані зі статевим дозріванням, часто розумно, але рідко дозволяє відчути або пережити їх, як це робив його попередник.

IndieWire – 4,2/10

Тут ми маємо ще один фільм, який розглядає людський розум з точки зору цифрового художника та духу корпоративного бухгалтера; Фільм настільки безжально «близький», що тільки чат-бот міг сподіватися побачити в ньому себе.

Анімаційний фільм “Думками навиворіт 2” в черговий раз присвячується підлітку Райлі саме в той момент, коли у неї з’являється купа нових емоцій! Радість, Смуток, Гнів, Страх і Огида не знають, що відчувати, коли з’являється Тривога та інше.

Трейлер

Подивитися картину можна з 13 червня 2024 року.

Прокрутка до верху