Головна » Дивитися мультфільм “Думками навиворіт 2” онлайн можна буде не скоро – цифровий реліз відбудеться із запізненням

Дивитися мультфільм “Думками навиворіт 2” онлайн можна буде не скоро – цифровий реліз відбудеться із запізненням

Дивитися мультфільм "Думками навиворіт 2" онлайн можна буде не скоро (Фото: google)
Дивитися мультфільм “Думками навиворіт 2” онлайн можна буде не скоро (Фото: google)

Повідомляється, що розкрито план цифрового релізу анімаційного фільму “Думками навиворіт 2“. Продовжуючи історію про те, як Райлі переживає період статевого дозрівання та труднощі середньої школи. Новий мультфільм покаже нові емоції, включаючи збентеження, нудьгу, заздрість та тривогу.

Читайте також: Цікаві мультфільми на Netflix, які вийшли в 2024 році

Маркетинг проекту був досить активним, а до акторського складу увійшли відомі зірки. Серед них: Емі Полер, Філліс Сміт, Льюїс Блек, Тоні Хейл, Ліза Лапіра, Майя Хоук, Айо Едебірі, Пол Уолтер Хаузер та Адель Екзархопулос. Схоже, керівництво Disney сподівається на хороші показники в прокаті.

За словами джерела Bloomberg, студія дала «Думкам навиворіт 2» приблизно 100-денний ексклюзивний театральний проект, перш ніж він перейде в цифровий формат. Точна дата, коли Disney планує випустити другий “Думками навиворіт” онлайн, поки не оголошена. Але навряд чи його вдасться подивитися вдома раніше кінця серпня.

Чи збере «Думками навиворіт 2» добре в прокаті?

Дивитися мультфільм “Думками навиворіт 2” онлайн можна буде не скоро (Фото: google)

У 2023 році менше місяця після виходу на екрани з’явилося кілька великих фільмів у «цифрі». Якщо заявлені плани щодо «Думками навиворіт 2» вірні, Disney використовує зовсім інший підхід, оскільки керівники, схоже, впевнені, що нова робота Pixar буде досить успішною в кінотеатрах, щоб гарантувати довгостроковий випуск. Ця сміливість не зовсім безпідставна: перший фільм зібрав у світовому прокаті 857,6 мільйона доларів. З огляду на відсутність конкурентів (за винятком Despicable Me 4, яка вийде через три тижні) влітку, сиквел цілком може зібрати приблизно таку ж суму.

При цьому жоден з останніх фільмів Pixar – “Лука“, “Я червонію”, “Базз Лайтер” і “Елементарно” – не перетнув позначку в 500 мільйонів доларів в кінотеатрах. Хоча важливо відзначити, що «Думками навиворіт 2» є продовженням популярного проекту.

Прем’єра мультфільму відбудеться в кінотеатрах 12 червня 2024 року.

Прокрутка до верху