Головна » Цікаві мультфільми на Netflix, які вийшли в 2024 році

Цікаві мультфільми на Netflix, які вийшли в 2024 році

Цікаві мультфільми на Netflix, які вийшли в 2024 році (Фото: google)
Цікаві мультфільми на Netflix, які вийшли в 2024 році (Фото: google)

Цікаві мультфільми: Netflix, відома стрімінгова платформа, радує глядачів багатьма чудовими мультфільмами, які завжди вражають своїми захоплюючими сюжетами, високоякісною анімацією та запам’ятовуючими персонажами.

Для маленьких уболівальників компанія пропонує яскраві та цікаві новинки, серед яких варто відзначити три нові мультфільми, що з’явилися на екранах від Netflix.

“Оріон і темрява”

Мультфільм розповідає історію хлопчика на ім’я Оріон, який живе у страхах, але відчуває найбільший страх перед темрявою. Подорожуючи у світі сновидінь, він вирішує зіткнутися зі своїми обмеженнями та відкрити для себе нові можливості. Ілюстрації вражають своєю красою та деталізацією, а кожен персонаж виблискує унікальним характером. Глядачі переживатимуть за Оріона, спостерігаючи, як він вирішує свої проблеми та знаходить в собі сміливість.

Офіційний трейлер

“Hot Wheels: Газуй!”

Призначений для уболівальників швидкості та захоплюючих перегонів. У цьому мультфільмі шестеро молодих гонщиків навчаються навичкам, які знадобляться для досягнення вершини у світі автогонок. Мультфільм запропонує глядачам захоплюючі сцени гонок, які будуть миттєво привертати увагу будь-якого шанувальника адреналіну. Відмінно промальовані персонажі і яскраві деталі в сценах роблять цей мультфільм надзвичайно захопливим та динамічним.

Офіційний трейлер

“Володарі Всесвіту: Революція”

Мультик знову відправляє нас у захоплюючий світ пригод з Хі-Меном та його ворогом Скелетором. Цього разу вони стикаються з новими викликами та загрозами, які вимагають від них виявити внутрішню силу та мужність. Завдяки вражаючій анімації та глибокому сюжету, цей мультфільм захоплює глядачів з перших кадрів. Піднесений насиченими враженнями від інтригуючих поворотів подій, “Володарі Всесвіту: Революція” обіцяє стати однією з найулюбленіших анімаційних стрічок цього року.

Офіційний трейлер

Ці мультфільми отримали відмінні відгуки від критиків та глядачів, і кожен з них пропонує захоплюючий світ, де чекають нові емоції та непередбачені події.

Джерело: https://kino.24tv.ua/multfilmi-netflix-yaki-novi-multfilmi-mozhna-podivitisya-netflix_n2516044

Прокрутка до верху