Головна » Офіційний трейлер до фільму жахів “Омен: Початок”

Офіційний трейлер до фільму жахів “Омен: Початок”

Офіційний трейлер до фільму жахів "Омен: Початок" (Фото: google)
Офіційний трейлер до фільму жахів “Омен: Початок” (Фото: google)

Топ фільмів: Український прокат очікує приквел культової франшизи, що вийде на екрани 4 квітня 2024 року.

Кінокомпанія 20th Century Studios випустила захоплюючий трейлер психологічного фільму жахів “Омен: Початок” (The First Omen), який є приквелом до класичної франшизи жахів “Омен”.

У центрі сюжету знаходиться молода американка Маргарет Дайно, яку направляють до Риму, щоб вона розпочала життя, присвячене служінню церкві. Там вона стикається з темрявою, яка випробовує її віру та приховує жахливу змову, мета якої – народження всесвітнього зла.

Офіційний трейлер

У стрічці “Омен: Початок” головні ролі виконали Нелл Тайґер Фрі (з серіалу “Дім з прислугою”), Тавфік Баргом (“Марія Магдалина”), Соня Браґа (“Поцілунок жінки-павука”), Ральф Айнесон (“Творець”), Чарльз Денс (з серіалу “Гра Престолів”) та Білл Наї (“Пірати Карибського моря: На краю світу”, “Реальна любов”, “Інший світ”).

Фільм режисерувала Аркаша Стівенсон (автор серіалів “Новий смак вишні”, “Легіон”) за мотивами персонажів, створених Девідом Зельцером (“Омен”). Сценарій написали Бен Джейкобі та сценаристи Тім Сміт, Аркаша Стівенсон і Кіт Томас (“Палійка”).


Цей фільм обіцяє вразити глядачів своїм напруженим сюжетом та захоплюючими виконаннями акторського складу. З нетерпінням чекаємо на прем’єру “Омен: Початок” і сподіваємося, що він доставить незабутні емоції своїм глядачам.

Джерело: https://www.unian.ua/lite/kino/omen-pochatok-2024-treyler-i-data-vihodu-prikvela-kultovoji-franshizi-12571947.html

Прокрутка до верху