Головна » Дата виходу нового фільму “Хранителі” з дорослим рейтингом

Дата виходу нового фільму “Хранителі” з дорослим рейтингом

Дата виходу нового фільму "Хранителі" (Фото: google)
Дата виходу нового фільму “Хранителі” (Фото: google)

Ще під час San Diego Comic-Con (SDCC) 2023 ми дізналися, що анімаційні блокбастери «Ліга справедливості: Криза на нескінченних землях» та «Хранителі» перебувають у розробці.

Читайте також: Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях»

На відміну від мультсеріалу Creature Commandos, який має вийти на сервісі Max пізніше цього року, жоден із цих проєктів не є частиною перезапуску кінематографічного всесвіту DC від Джеймса Ганна та Пітера Сафрана. Хоча дві частини Crisis on Infinite Earths вже вийшли, тепер з’явилася інформація про Хранителі.

Дата виходу нового фільму “Хранителі” (Фото: google)

На сайті Blu-ray.com вказано, що анімаційна адаптація вийде 13 серпня 2024 року. Крім того, в назві є «Глава I», тому можна припустити, що ми отримаємо як мінімум дві глави. Можливо, їх буде три, як у випадку з Лігою справедливості.

Також на сторінці вказано, що стрічка отримає віковий рейтинг для дорослих R (18+).

Майбутній фільм описується як «точна адаптація графічного роману Алана Мура, виконана в анімаційному стилі». Швидше за все, шанувальники оригіналу будуть більше задоволені новою екранізацією, ніж фільмом Зака Снайдера. Варто зазначити, що офіційного оголошення про дату релізу поки що немає.

Варто зазначити, що перед першою частиною “Хранителів” (Watchmen) вийде фінал Crisis on Infinite Earths.

Прокрутка до верху