Головна » Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях»

Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях»

Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях» (Фото: google)
Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях» (Фото: google)

Раніше з’явився тизер-трейлер анімаційного блокбастера “Ліга справедливості: Криза на нескінченних землях”. І ось вийшов нарешті повний трейлер.

Читайте також: Рецензія на фільм Ліга справедливості 2: Криза на нескінченних землях

Це остання частина трилогії «Криза на нескінченних землях», яка стане кінцем для всього анімаційного кінематографічного всесвіту. Третя частина трилогії також стане останньою, коли Марк Гемілл зіграє Джокера; більш того, покійний Кевін Конрой встиг озвучити Бетмена.

Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях» дивиться нижче:

Трейлер

Опис майбутнього фільму представлено нижче:

Тепер повністю викритий як головна екзистенційна загроза, АНТИМОНІТОР очолює невпинний напад на тих, хто вижив на Землі, які борються за виживання в кишеньковому всесвіті. Один за одним ці світи і всі їх мешканці випаровуються! На планетах, що залишилися, зруйновано навіть сам час, а герої минулого приєднуються до Ліги Справедливості та їхніх різношерстих союзників у боротьбі з втіленням зла. Але коли вони зроблять свій останній бій, чи вистачить жертви супергероїв, щоб врятувати всіх нас?

«Криза на нескінченних землях» стане останнім фільмом в окремому анімаційному всесвіті DC, який відомий як Tomorrowverse. Відгуки про першу частину були в основному позитивними, в той час як другу багато хто лаяв. Рецензенти сподіваються, що третя частина стане по-справжньому епічною (на що вказує трейлер).

Прем’єра анімаційного фільму очікується влітку 2024 року. Точна дата релізу поки не повідомляється.

Прокрутити вгору