Головна » Disney скорочує фільми та серіали Marvel Studios після невдач

Disney скорочує фільми та серіали Marvel Studios після невдач

Disney скорочує фільми та серіали Marvel Studios після невдач (Фото: google)
Disney скорочує фільми та серіали Marvel Studios після невдач (Фото: google)

Після того, як ранні ризики, такі як «Залізна людина» та «Капітан Америка: Перший месник», окупилися, Marvel Studios зарекомендувала себе як справжній гігант у прокаті. Мірилом стали касові збори в 1 мільярд доларів. Чистий прибуток був досить високим, щоб профінансувати кілька майбутніх фільмів.

Читайте також: Кріс Еванс повертається: Витік камео “Дедпула та Росомахи” від інсайдерів

Кінематографічний всесвіт Marvel був настільки великим, що глядачі стікалися в кінотеатри і перетворювали навіть найнезрозуміліших персонажів коміксів на культурні феномени. Лише після того, як студія почала експериментувати з серіалами, домінування почало давати тріщину.

У 2021 році Marvel Studios почала випускати шоу на Disney+. Хоча перші пару релізів, такі як «ВандаВіжн» і «Локі», стали хітами, решта проектів вже не користувалися попитом. Лише за 2021 рік на екрани вийшло чотири кінотеатральні фільми, чотири серіали та анімаційний проєкт. Однак загальна якість релізів 2021 року була на рівні стандарту Marvel. Чого не скажеш про 2022 та 2023 роки, коли вийшли «Тор: Любов і грім» та «Людина-мураха та Оса: Квантоманія».

Disney скорочує фільми та серіали Marvel Studios

Генеральний директор Disney Боб Айгер сказав, що компанія зміщує фокус на якість, а не на кількість, і що ця стратегія «особливо вірна для Marvel».

Ми збираємося поступово зменшувати обсяги і, можливо, перейти до двох серій на рік замість чотирьох, а також скоротити виробництво фільмів з чотирьох на рік до двох-трьох. І ми над цим працюємо.

На момент написання цієї статті Marvel Studios матиме єдиний кінотеатральний реліз у 2024 році «Дедпул і Росомаха». Вперше з 2010 року студія надсилає один фільм за календарний рік («Залізна людина 2»).

У 2025 році Marvel Studios випустить чотири проекти. Однак не виключено, що Blade зрештою перенесуть на 2026 рік.

Прокрутити вгору