Головна » Горор “Таро”: Новий фільм жахів, який вартий уваги

Горор “Таро”: Новий фільм жахів, який вартий уваги

Горор "Таро" (Фото: google)
Горор “Таро” (Фото: google)

Цей тиждень обіцяє бути захопливим для шанувальників містичних фільмів жахів, адже на екрани виходить новий горор “Таро”. Одну з головних ролей виконає Джейкоб Баталон, відомий своєю роллю Неда Лідса у трилогії про Людину-павука з Томом Голландом. Цей фільм обіцяє перенести глядачів у світ темряви та загадок.

Читайте також: Фільм жахів «Надприродне. Душі померлих»: Трейлер!

Горор “Таро”: Сюжет

“Таро” розповідає історію групи друзів, які вирішують порушити традиційне правило ворожіння на Таро, не підозрюючи, яке зло ховається у цих картках. Цей вчинок випускає на волю сили, з якими вони неспроможні боротися. Тепер героям доведеться зіткнутися зі своєю долею та зробити неможливе, щоб уникнути страшного майбутнього, передбаченого ворожінням.

Трейлер

Зазначимо, що сценарій і режисерія цього захоплюючого фільму належать команді талановитих фахівців у своєму жанрі – Спенсеру Коену та Анні Ройс, відомим за такими роботами, як “Занепад цивілізації”, “Падіння Місяця” та “Нестримні 4”.

Крім того, Джейкоб Баталон, який зіграє одну з ключових ролей у “Таро”, вже відомий своєю вражаючою грою в інших фільмах, таких як “Хай іде сніг” та “Зліт”, а також у популярному серіалі “Вампір Реджинальд”. І хоча питання про його участь у четвертому фільмі про Людину-павука залишається відкритим, шанувальники сподіваються побачити його на екрані знову.

Варто також зазначити, що у “Таро” зіграє й інша зірка – Авантіка, відома своєю роллю в нових “Поганих дівчатах”, що лише підкреслює високий рівень акторського складу цього фільму.

Українську прем’єру горора “Таро” планується на 16 травня, що обіцяє бути захоплюючим і захоплюючим досвідом для кожного, хто відчуває смак містичних пригод та невідомих таємниць. Тож готуйтеся зануритися у світ жахів та див із цією новою кіноісторією, яка обіцяє залишити вас на межі свого крісла. А поки чекаєте на прем’єру, перегляньте дубльований трейлер нижче, щоб відчути атмосферу таємниці, що охоплює “Таро”.

Прокрутити вгору