Головна » Коли вийде 5-й сезон серіалу “Шерлок” з Бенедиктом Камбербетчем, розповів автор

Коли вийде 5-й сезон серіалу “Шерлок” з Бенедиктом Камбербетчем, розповів автор

Коли вийде 5-й сезон серіалу "Шерлок" з Бенедиктом Камбербетчем (Фото: google)
Коли вийде 5-й сезон серіалу “Шерлок” з Бенедиктом Камбербетчем (Фото: google)

Серіал «Шерлок» від BBC, екранізація книг сера Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса, залишається улюбленим серіалом протягом багатьох років після його завершення. Шанувальники все ще сподіваються на відродження проекту.

Читайте також: Трейлер нового міні-серіалу “Ерік” з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі

При цьому один із творців шоу Стівен Моффат каже, що є одна головна перешкода: виконавці головних ролей надто зайняті. В інтерв’ю виданню Metro Моффат розповів, що хотів би зняти більше епізодів “Шерлока“, але Бенедикта Камбербетча і Мартіна Фрімена тепер складніше “дістати”.

Як я вже сказав, я зроблю це завтра. Я маю на увазі, що Артур Конан Дойль написав 60 творів. Цей формат не застаріє. Шерлок Холмс ніколи не постаріє. Я б із задоволенням зробив це знову. Я б із задоволенням зробив це знову. Я легка на підйом, але вам потрібно взяти в руки дві головні зірки. І це проблема.

Коли вийде 5-й сезон серіалу “Шерлок” з Бенедиктом Камбербетчем (Фото: google)

Один із творців, Марк Гетісс, зробив подібні коментарі на початку цього року, зазначивши, що зібрати всіх разом для сиквела складно.

“Ми хотіли б зняти фільм, але дуже важко зібрати всіх разом”, – сказав Гетісс, додавши, що якщо ми хочемо отримати остаточну відповідь, нам доведеться запитати зірок шоу, Бенедикта Камбербетча (Шерлок Холмс) і Мартіна Фрімена (Джон Вотсон).

Хоча коментарі авторів шоу вказують на те, що актори можуть бути головною перешкодою для відродження Шерлока, у 2021 році сам Камбербетч сказав про своє повернення “ніколи не кажи ніколи”. Можливо, ми ще побачимо новий сезон або повнометражний фільм.

Прокрутка до верху