Головна » Джуді Денч натякнула на завершення акторської кар’єри через проблеми із зором

Джуді Денч натякнула на завершення акторської кар’єри через проблеми із зором

Джуді Денч натякнула на завершення акторської кар'єри через проблеми із зором (Фото: google)
Джуді Денч натякнула на завершення акторської кар’єри через проблеми із зором (Фото: google)

Британська акторка Джуді Денч, відома за такими фільмами як “Гордість та упередження”, “Шоколад”, “Філомена” та багатьма іншими, можливо, завершить свою акторську кар’єру. Про це повідомляє видання Independent.

Читайте також: 7 Чудових Фільмів з Дженніфер Еністон, Які Варто Подивитися Кожному

Ситуація на виставці квітів

Нещодавно 89-річна зірка відвідала виставку квітів у Лондоні, де до неї підійшов журналіст із питанням про майбутні плани та нові ролі. Джуді Денч відверто відповіла:

“Ні-ні, я навіть не бачу”.

Ця заява спровокувала чутки про можливе завершення її кар’єри. Згодом представники акторки підтвердили, що вона страждає на вікову дегенерацію жовтої плями очей, що є досить поширеним захворюванням у Великій Британії, на яке страждають близько 700 000 людей.

Проблеми зі здоров’ям

У 2022 році акторка вперше розповіла про свої проблеми із зором. Вона зазначала, що не хоче йти на пенсію, але втрата зору суттєво заважає її роботі та повсякденному життю. Джуді згадала, як під час вечері її партнер Девід був змушений нарізати

їй їжу та годувати її, оскільки вона не бачила, що знаходиться на тарілці.

Кар’єра та досягнення Джуді Денч

Джуді Денч – видатна акторка театру та кіно, чия кар’єра триває понад шість десятиліть. Її професійний дебют на сцені відбувся у 1957 році в лондонському театрі Old Vic, де вона виконала роль Офелії у “Гамлеті”. Пізніше Джуді приєдналася до Королівського шекспірівського театру, а згодом почала активно працювати у кіно.

Популярність їй принесли такі кінокартини, як “Закоханий Шекспір”, “Айріс”, “Місіс Хендерсон представляє”, “Скандальний щоденник” та багато інших. Вона є володаркою численних престижних нагород, серед яких:

  • Премія Оскар
  • Дві премії Золотий глобус
  • Дві премії Гільдії кіноакторів США
  • Шість премій BAFTA
  • Чотири премії BAFTA TV

Вплив проблем із зором на кар’єру

Незважаючи на значні проблеми із зором, Джуді Денч залишається пристрасною щодо своєї професії. Проте захворювання сильно ускладнює її роботу на знімальному майданчику. Втрата здатності чітко бачити текст і міміку партнерів по сцені впливає на її здатність виконувати ролі так, як вона звикла.

Перспективи на майбутнє

Поки що не було офіційного оголошення про завершення кар’єри Джуді Денч. Проте її коментарі та стан здоров’я свідчать про те, що акторка може бути змушена припинити роботу в кіно та театрі. Її шанувальники по всьому світу сподіваються, що вона знайде способи продовжувати свою творчу діяльність, можливо, у нових форматах, які не вимагають такої інтенсивної візуальної взаємодії.

Джуді Денч залишається однією з найулюбленіших і найталановитіших акторок свого покоління, і її внесок у мистецтво буде цінуватися ще багато років. Її фільми та театральні роботи залишаються популярними серед глядачів різного віку, і навіть якщо вона вирішить завершити свою кар’єру, її спадщина продовжуватиме надихати майбутні покоління.

Прокрутка до верху