Головна » 7 Чудових Фільмів з Дженніфер Еністон, Які Варто Подивитися Кожному

7 Чудових Фільмів з Дженніфер Еністон, Які Варто Подивитися Кожному

7 Чудових Фільмів з Дженніфер Еністон
7 Чудових Фільмів з Дженніфер Еністон

Світова кіноспільнота знає і любить Дженніфер Еністон ще з часів її ролі у культовому серіалі “Друзі”. Зараз актриса може пишатися участю у понад сімдесяти цікавих кінопроектах, які охоплюють шалені комедії, захоплюючі драми та захоплюючі пригоди. Давайте разом розглянемо сім фільмів з Дженніфер Еністон, які мають особливе місце у кінематографічному світі та заслуговують на вашу увагу!

1. “Брюс Всемогутній” (2003)

У цій комедії Дженніфер Еністон грає роль дівчини, яка опиняється у центрі подій, коли американський журналіст, зіграний Джимом Керрі, отримує божественні сили від самого Бога. Це дивовижно смішна історія про те, як один звичайний чоловік намагається використати свою нову всевладність для зміни свого життя.

2. “Ми – Міллери” (2013)

У цій абсурдній комедії Дженніфер Еністон виконує роль стриптизерки, яка, разом зі своїми “сімейними” учасниками, вирішує вирушити на подорож у сімейному фургоні, перевозячи велику партію марихуани. Це захоплююча подорож з багатьма несподіваними поворотами подій.

3. “Нестерпні боси” (2011)

У цій комедії Дженніфер Еністон грає одну з головних ролей, представляючи одну з трьох дружби, яка переживає труднощі на роботі через своїх безжалісних начальників. Це весела історія про те, як вони разом намагаються вирішити свої проблеми та знайти щасливе рішення.

4. “Дружина напрокат” (2011)

У цьому романтичному комедійному фільмі Дженніфер Еністон виконує роль молодої красуні, яка піддається спробі відіграти роль дружини для свого нового коханця. Це захоплююча історія про те, як вона намагається вирішити свої власні проблеми і знайти щастя в коханні.

5. “Марлі та я” (2008)

У цій комедії Дженніфер Еністон грає роль талановитої і успішної журналістки, яка вирішує перевірити свою готовність до материнства, завдяки усиновленню собаки Марлі. Це тепла історія про сімейні цінності та відданість.

6. “Загадкове вбивство” (2019)

У цьому трилері Дженніфер Еністон виконує роль однієї з головних героїнь, яка опиняється у відпустці, що перетворюється на кошмарну ситуацію після того, як її нові друзі виявляються підозрюваними у вбивстві мільярдера. Це захоплююча інтрига, що сповнена несподіваних поворотів подій.

7. “Нестерпні леді” (2016)

У цьому комедійному фільмі Дженніфер Еністон грає одну з головних ролей, представляючи сучасну жінку, яка стикається з різними викликами життя.

Фільми з участю Дженніфер Еністон надихають, розважають та залишають незабутні враження.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору