Головна » Романтичні комедії, які точно варто подивитись

Романтичні комедії, які точно варто подивитись

Романтичні комедії, які точно варто подивитись (Фото: google)
Романтичні комедії, які точно варто подивитись (Фото: google)

Комедійні фільми, в яких майстерно поєднуються сміх і любов, стають ідеальним вибором для атмосферного весняного вечора. Романтичні комедії завжди прикрасять затишний вечір з коханою людиною.

Кіно Клуб підготував чотири фільми, які занурять вас у світ ніжних почуттів і веселощів. Візьміть щось смачненьке та приготуйтеся сміятися від душі разом із вашою другою половинкою.

Читайте також: Найвеселіші комедії для приємних вечорів

“Люблю тебе ненавидіти”

У центрі сюжету цього фільму – Беа (Сідні Суїні) та Бен (Глен Пауелл), які спочатку ненавиділи одне одного. Вони познайомилися ще студентами і спершу сподобалися одне одному, але невдале перше побачення призвело до багаторічної ворожнечі. Згодом вони зустрічаються на весіллі друзів в Австралії, але радіти цій зустрічі не доводилося. Проте обставини змусили їх вдавати, що вони закохані. І хоча це було тільки прикидання, між ними виникають справжні почуття. Не встигли вони й оком змигнути, як опинилися у вихорі емоцій кохання.

Трейлер

“Пара на свята”

Під час першої зустрічі Слоан і Джексон не зовсім порозумілися – навіть трохи посварилися, намагаючись обмінятися подарунками в магазині. Але зрештою, вони знайшли взаєморозуміння. Слоан втомилася від настирливих родичів, що намагалися звести її з кимось або нагадати про її статус самотньої дівчини. Джексон, шанувальник невимушених стосунків, теж потребував пари на свята, щоб уникнути небажаних запитань. Вони домовилися складати одне одному компанію на різних заходах без жодних почуттів і симпатій. Але чи вдасться їм дотриматися свого плану?

Трейлер

“Шалено багаті азіати”

Головна героїня Рейчел Ву – американка з китайським корінням, яка вже два роки зустрічається з чарівним Ніком Янгом із Сінгапуру. Коли він отримує запрошення на весілля старого друга, Рейчел їде з ним на його батьківщину. Вона з нетерпінням чекає зустрічі з родиною Ніка, але навіть не підозрює, що він походить із заможної сім’ї. На додачу до всього, сувора та владна мати Ніка не надто в захваті від їхніх стосунків.

Трейлер

“Освідчення”

Впливова книжкова редакторка Маргарет Тейт (Сандра Баллок) отримує тривожну новину: їй загрожує депортація до Канади. Щоб уникнути цього, вона переконує свого асистента Ендрю Пакстона (Раян Рейнольдс) одружитися з нею. Вмовити його було непросто, але зрештою він погоджується. Ендрю запрошує Маргарет на день народження своєї бабусі. Під час цієї подорожі на них чекає низка кумедних і зворушливих пригод.

Трейлер

Будь-який з цих фільмів забезпечить вам атмосферний вечір із вашою другою половинкою. Приємного вечірнього кіносеансу!

Прокрутка до верху