Головна » Екранізація роману “Балада про маленького гравця” від Netflix

Екранізація роману “Балада про маленького гравця” від Netflix

Екранізація роману "Балада про маленького гравця" (Фото: google)
Екранізація роману “Балада про маленького гравця” (Фото: google)

За інформацією від Deadline, Netflix веде розробку повнометражного психологічного трилера з назвою “Балада про маленького гравця”. Цей фільм стане екранізацією однойменного роману Лоренса Осборна, який був випущений у 2014 році.

Читайте також: Рейтинг найпопулярніших фільмів від Netflix: “Діва проти біди” на першому місці

Сюжет

У цій історії головний герой, гравець в карти з великими боргами, приховується в Макао під псевдонімом Лорд Дойл. Його життя змінюється, коли він випадково зустрічає… привида, який починає допомагати йому вигравати в азартні ігри раз за разом.

Виробництво

Сценарій для цієї екранізації напише відомий Ровен Жоффе, відомий своєю роботою над фільмом “28 тижнів по тому”. Режисерське керівництво покладено на німецького режисера Едварда Бергера, який отримав визнання за свою роботу над оскароносною екранізацією “На західному фронті без змін”.

Колін Фаррелл у головних ролях

Головного героя, гравця в карти Лорд Дойл, зіграє талановитий актор Колін Фаррелл. Фаррелл відомий своїми вражаючими ролями в таких фільмах, як “Великий куш”, “Нескінченна пристрасть” та “Маленький кухоль”. Він вже заслужив велику популярність і визнання в кінематографі, тому його участь в цьому проекті обіцяє бути захоплюючою.

Виробництво та дата виходу

Наразі дати початку зйомок і виходу фільму ще не оголошено. Проте, за великими іменами, пов’язаними з проектом, можна очікувати, що це стане одним із значущих релізів на Netflix у майбутньому. Будемо слідкувати за подальшими новинами щодо цієї захоплюючої екранізації.

Прокрутити вгору