Головна » Джекі Чан прокоментував своє здоров’я після шокуючих фото

Джекі Чан прокоментував своє здоров’я після шокуючих фото

Джекі Чан прокоментував своє здоров'я
Джекі Чан прокоментував своє здоров’я

Шанувальники по всьому світу зітхнули з полегшенням, почувши запевнення відомого актора та каскадера Джекі Чана про те, що з його здоров’ям все гаразд.

Нещодавні фотографії, на яких він виглядає старшим за свої роки, викликали ажіотаж серед його шанувальників. Однак, як з’ясувалося, це лише результат творчої роботи в рамках зйомок нового фільму.

У нещодавній заяві 70-річний Джекі Чан заспокоїв своїх шанувальників, заявивши:

“Багато друзів бачили мої нещодавні фотографії в інтернеті, і всі вони були стурбовані моїм здоров’ям. Користуючись нагодою, хочу повідомити всім: не хвилюйтеся! Це тільки для мого персонажа в новому фільмі. Персонаж вимагає, щоб у мене було сиве волосся, біла борода і я виглядав старим.

Для Джекі Чана, який протягом десятиліть звик кидати виклик гравітації та фізичним обмеженням на знімальному майданчику, створення реалістичного образу старого – це ще один виклик, який він готовий прийняти в ім’я мистецтва.

Протягом багатьох років я завжди був готовий спробувати щось нове для фільму, будь то хитрий трюк або революційний образ персонажа.”

Джекі Чан, справжня ікона кіноіндустрії, звик вражати своїх шанувальників своїм професіоналізмом і відданістю мистецтву кіно. Його майстерність у виконанні трюків, комічний талант і пишність бойових сцен зробили його одним з найбільш впізнаваних і шанованих акторів у світі.

Не дивно, що фотографії, які виглядали дещо інакше, ніж ті, що люди звикли бачити, викликали таку реакцію. Однак для Чана це лише ще один крок у його довгій та успішній подорожі у світ кіно. “Я працюю в індустрії розваг вже 62 роки і ціную кожну мить, тому що мені пощастило, що я все ще знімаюся”, – сказав він.

Чи є сцена після титрів фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»?

Прокрутити вгору