Головна » Повна програма 77-го Каннського кінофестивалю

Повна програма 77-го Каннського кінофестивалю

Повна програма 77-го Каннського кінофестивалю (Фото: google)
Повна програма 77-го Каннського кінофестивалю (Фото: google)

Організатори Каннського кінофестивалю представили повну конкурсну та позаконкурсну програми на цьогорічний захід. Одним із головних анонсів стало включення в конкурсну програму “Мегалополіс” Френсіса Форда Копполи, який розробляється довгі роки і є одним із найочікуваніших фільмів режисера.

Читайте також: З’явився трейлер фільму «Інтерстеллар 2». Чи скоро вийде продовження Крістофера Нолана?

Повна програма 77-го Каннського кінофестивалю:

Конкурсна програма

У конкурсній програмі також представлені такі фільми, як “Різновиди доброти” Йоргоса Лантімоса, “Саван” Девіда Кроненберга, “Парфенопа” Паоло Соррентіно та інші твори відомих режисерів. Незвичайність і різноманіття цього року додають фільми «Дикий діамант», Агата Рідінгер, «Емілія Перес», Жак Одіар, “О, Канада” Пола Шредера, “Розбиті серця” Жиля Леллуша та “Марчелло міо” Крістофа Оноре.

Позаконкурсна програма

Поза конкурсом будуть показані такі фільми, як “Фуріоза:: Хроніки Божевільного Макса” Джорджа Міллера, “Горизонт: Американська сага” Кевіна Костнера, “Це не я” Леоса Каракса, «Чутки», Еван і Гален Джонсон, Гай Меддін, «Ернест Коул, втрачений і знайдений», Рауль Пек та інші роботи різних жанрів та тематик.

Журі та почесна нагорода

Головою журі основного конкурсу стане Ґрета Ґервіґ, а керівником паралельного конкурсу “Особливий погляд” – Ксав’є Долан. Каннський кінофестиваль пройде з 14 по 25 травня, а Джордж Лукас отримає почесну “Золоту пальмову гілку”.

Крім того, будьте на зв’язку для оновлень і додаткової інформації щодо цього захоплюючого кінофестивалю!

Прокрутити вгору