Головна » Продовження франшизи “Щоденник Бріджит Джонс”: Що відомо?

Продовження франшизи “Щоденник Бріджит Джонс”: Що відомо?

Продовження франшизи “Щоденник Бріджит Джонс” офіційно підтверджено. Улюблена романтично-комедійна франшиза повернеться на великі екрани з четвертим фільмом, який називатиметься “Бріджит Джонс: Закохана у хлопчиська”. За даними видання Variety, ця нова історія буде базуватися на романі Гелен Філдінг, опублікованому у 2013 році.

Продовження франшизи "Щоденник Бріджит Джонс" (Фото: google)
Продовження франшизи “Щоденник Бріджит Джонс” (Фото: google)

Читайте також: Великі проекти Disney, які будуть випущені у 2025 році

Сюжет

У центрі сюжету – 50-річна Бріджит, яка випадково знайомиться в інтернеті з 30-річним чоловіком, що розпочинає новий етап у своєму особистому житті.

Творчий колектив

Сценарій для цього продовження підготує сама Гелен Філдінг. Режисерське керівництво покладено на Майкла Морріса, відомого за роботою над серіалом “Краще подзвоніть Солу”. До акторського складу приєднаються зірки, такі як Емма Томпсон, Чиветел Еджіофор і Лео Вудалл, відомий за участю в серіалах “Білий лотос” та “Один день”. На диво, Г’ю Ґрант повернеться до ролі бабія Денієла Клівера, хоча його персонажа вже вважали померлим у попередній частині фільму.

Прогнозований реліз

Згідно з планами, реліз “Бріджит Джонс: Закохана у хлопчиська” заплановано на 14 лютого 2025 року. Будемо очікувати з нетерпінням це неймовірне продовження культової франшизи!

Нагадаємо:

Франшиза “Щоденник Бріджит Джонс” базується на серії романів Гелен Філдінг, які розповідають про пригоди молодої жінки по імені Бріджит Джонс. Головна героїня, яку грає Рене Зеллвегер, живе в Лондоні і з великим почуттям гумору розповідає про своє особисте життя у своєму щоденнику. Фільми франшизи відомі своїм комедійним підходом до теми романтики та життєвих невдач Бріджит.

Перша частина, “Щоденник Бріджит Джонс”, вийшла у 2001 році і стала надзвичайно популярною. У 2004 році вийшла продовження, “Щоденник Бріджит Джонс: Гранне весілля”, а в 2016 році світ побачив третій фільм, “Щоденник Бріджит Джонс: Нове життя”. У всіх трьох фільмах головну роль виконує Рене Зеллвегер.

Франшиза “Щоденник Бріджит Джонс” стала культовою для шанувальників романтичних комедій, завдяки яскравим персонажам, гумористичному сюжету та теплій атмосфері.

Прокрутити вгору