Головна » “Фантастична четвірка”: актор натякнув на чергового Срібного серфера

“Фантастична четвірка”: актор натякнув на чергового Срібного серфера

Фантастична четвірка
Фантастична четвірка матиме ще одного Срібного серфера?

Кінематографічний всесвіт Marvel офіційно знайшов свого Срібного Серфера. Хоча зазвичай у коміксах це Норрін Радд, але у MCU з’явиться Шалла Бал, яка з’явилася лише як володар Космічної Сили в коміксах Earth X.

Роль персонажа дісталася зірці “Озарка” Джулії Гарнер, і цей кастинг (як і очікувалося) викликав суперечки в соціальних мережах. Як з’ясувалося, цього персонажа міг зіграти ще один популярний актор.

У вже видаленому дописі в соціальних мережах зірка “Атланти” Лакіт Стенфілд натякнув, що веде переговори про “Срібного серфера”. Актор поділився графікою, в якій анонсував кастинг Гарнера, сказавши, що “думав, що це буду я”. Незабаром пост був видалений з профілю Стенфілда, як помітив One Take.

Можливо, актор зіграє Норрін Радд в майбутніх проектах кінематографічного всесвіту Marvel, оскільки, судячи з усього, план завжди був в жіночій версії Серфера у «Фантастичній четвірці».

Зараз Стенфілд має робочі стосунки з Disney, оскільки він з’явився в минулорічному перезапуску «Особняка з привидами». Тоді Стенфілд високо оцінив підхід компанії до своїх проектів.

“Це було круто. Просто масштаби були дійсно величезними. І це те, що я зрозуміла спочатку, йдучи на знімальний майданчик, це було так складно. Ти приходиш на знімальний майданчик і думаєш: «Вау, тут так багато людей, які спеціалізуються на своїх специфічних аспектах». І було просто приємно бути частиною цього.” – сказав Стенфілд.

Наразі вихід «Фантастичної четвірки» заплановано на 25 липня 2025 року.

Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Прокрутити вгору