Головна » Фільм “Дедпул 4”: Витік Marvel розповів, коли чекати на стрічку

Фільм “Дедпул 4”: Витік Marvel розповів, коли чекати на стрічку

Фільм "Дедпул 4": Витік Marvel розповів, коли чекати на стрічку (Фото: google)
Фільм “Дедпул 4”: Витік Marvel розповів, коли чекати на стрічку (Фото: google)

Шанувальники Дедпула можуть порадіти: нещодавно стало відомо, що четверта частина фільму про знаменитого антигероя може вийти після закінчення поточної саги про Мультивсесвіт.

Читайте також: Фільми та серіали Marvel, які вийдуть у 2024 році

За словами інсайдера Rejected Scooper, Дедпул стане постійним і важливим персонажем у кінематографічному всесвіті Marvel, нарівні з такими культовими командами, як Фантастична четвірка та Люди Ікс. Новий проект про Вейда Вілсона очікується одразу після сольних виступів цих колективів, тобто не раніше 2027 року.

Інші подробиці у витоку не розголошуються.

Після очікуваної успішної інтеграції персонажа в кінематографічний всесвіт Marvel завдяки угоді між Disney і Fox, Дедпул вже встиг привернути увагу глядачів своїм неповторним гумором і неповторним стилем. Попередні фільми про Дедпула, незважаючи на свій дорослий рейтинг, мали величезний успіх як серед критиків, так і серед глядачів. Саме це зробило героя справжньою іконою серед фанатів коміксів.

Судячи з попередніх касових зборів фільму “Дедпул і Росомаха, схоже, що студія вже будує великі плани на персонажа Райана Рейнольдса. Звичайно, поки що це лише чутки, але інсайдери часто вказують на реальні настрої в компаніях.

Прем’єра “Дедпула 3” відбудеться в кінотеатрах 25 липня 2024 року. Marvel Studios поки що не підтвердила подальші плани щодо Garrulous Mercenary.

Прокрутка до верху