Головна » Фільм “Дюна 2”: Рекордні касові збори в міжнародному прокаті

Фільм “Дюна 2”: Рекордні касові збори в міжнародному прокаті

Фільм "Дюна 2": Рекордні касові збори в міжнародному прокаті (Фото: google)
Фільм “Дюна 2”: Рекордні касові збори в міжнародному прокаті (Фото: google)

Фільм “Дюна2” продовжує дивувати світ своєю комерційною успішністю, подолавши позначку в пів мільярда доларів у міжнародному прокаті. Загальні касові збори стрічки, яка має бюджет у 190 мільйонів доларів, наразі становлять 506,5 мільйонів.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Зазначена сума складається з 207,5 мільйонів доларів, зібраних в Америці, та 299 мільйонів доларів, отриманих на решті територій. Прокат сиквела фільму триває, але вже зараз його результат перевищує доходи першої частини, яка заробила 431 мільйон доларів.

Ці вражаючі показники відкривають двері для можливості режисеру Дені Вільневу здійснити омріяну трилогію та завершити історію Пола Атріда у виконанні Тімоті Шаламе. Третій фільм, який отримає назву “Дюна: Месія”, може стати реальністю, оскільки сценарій вже написаний, а композитор Ганс Циммер розпочав роботу над музичним супроводом за замовленням Вільнева. Незважаючи на це, студія Warner поки не офіційно підтвердила початок виробництва третьої частини.

Сюжет фільму “Дюна 2”

У фільмі “Дюна 2” ми продовжуємо відстежувати пригоди головного героя, Пола Атріда, у світі пустельних пісків планети Арракіс. Після того, як Пол заволодів контролем над ресурсами Арракіса, його магнетичний характер і його способи керування починають змінювати хід історії. У цьому продовженні він стикається з новими викликами і загрозами, які ставлять під сумнів не лише його владу, але й майбутнє усього Всесвіту. Чи зможе він зберегти свої ідеали та вижити у боротьбі за владу і віру на Арракісі?

Прокрутка до верху